Podobieństwa i różnice

znajdź:

http://niepoprawni.pl/blog/3635/postrzal-w-dupe

 • Dlaczego o tym piszę? Dlatego, że jedyne co wiem to to, że w 2 Kompanii Batalionu „Bałtyk” Pułku „Baszta” był dziewiętnastoletni wówczas strzelec o pseudonimie „Ł…”. Dlatego, że już niczego więcej się nie dowiem. Czy chciałbym mieć ojca bohatera? Jasne. Ale całkowicie wystarczy mi ojciec żołnierz.

  PS. Tym, którzy zechcą zakpić z tego osobistego wpisu, powiem tylko jedno. Mam kwit – ze zdjęciem – z PUBP we Włochach z 1947 roku. Stoi tam, że facet zgłosił się do amnestii. Co robił od Powstania do amnestii też nie wiem…A wy macie taki kwit?

 • http://niepoprawni.pl/blog/2187/jak-prawdziwy#comment-268165

 • Ja,żeby tu pisać odtworzyłam drzewo genealogiczne mojej rodziny do piątego pokolenia.Kosztowało mnie sporo czasu i pieniędzy,ale dałam radę.Moi przodkowie,to wspaniali Polacy i patrioci.Stąd wiem,dlaczego kocham moją Ojczyznę i pójdę na każdy jej zew.
 • podpowiedź:

  I w jednym i w drugim wypadku „kwitami” oblepiony patriotyzm nie wyklucza inwektyw i chamskiego zachowania wobec w dość interesujący sposób wybranych „wrogów”, a co ciekawsze jakby w obu zalinkowanych wypadkach nierozerwalnie idzie w parze. Z prywatnych doświadczeń zarówno z największą obecną „gwiazdą” niepoprawnych, jak i niekwestionowanym już w tej chwili przez nikogo trollem, co odszedł do przeszłości, miałam w dość przykry sposób do czynienia. Ostatnie śpiochy przecierają oczka? CD niewątpliwie Nastąpi…

  Skomentuj

  Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

  Logo WordPress.com

  Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie na Google

  Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie z Twittera

  Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie na Facebooku

  Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

  Połączenie z %s