Patent dawno wymyślony, ale wciąż stosowany

W niektórych miejscach ilość wazeliny, uwielbienia, podległości, uległości, zapatrzenia… jest tak żenująca, że przykro patrzeć…

„tak XYZ masz rację”…

brzmi znajomo?

Tak, tak: wszelkie podobieństwa nieprzypadkowe:)

3 comments on “Patent dawno wymyślony, ale wciąż stosowany

 1. Z dzisiejszego uśmiechniętego: „Tak Elizo masz rację” „Pana Sułka” bez wątpienia odnoszącego się do mojej żartobliwej notki, wygląda, że zainteresowani i zarazem parodiowani tutaj, nie mają już żadnych wątpliwości, że to o nich chodzi. Cieszyć mnie to:) Szkoda tylko „Pani Elizy”, że tak paskudnie jej kosztem Sułek się bawi… ale to już nie moja „broszka”:)

  ps.
  Nie miałam zresztą wątpliwości, że od razu się domyślili. Tak jak nigdy nie miałam wątpliwości, ze ich podłe insynuacje i oskarżenia pod moim i jeszcze jednej osoby adresem (cynicznie wykorzystujące w tym celu nawet ofiary tragedii smoleńskich i ich rodziny) motywowane były tylko i wyłącznie złą wolą, a nie brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem. Zobaczymy gdzie ich to „cwaniactwo” zaprowadzi:)

  Polubienie

 2. Nie sądziłem że aż tak nie lubisz Ściosa! weszłem z listy bo nawet fajnie wyglądała zapowiedź a tu proszę. Jak do tej pory to tylko trole tak złośliwie porównywali A.Ściosa i Urszulę Domyślną do Pana Sułka i Elizy. No cóż jak tak to ja dziękuję za taką rewolucję.

  Polubienie

  • „Nie sądziłem że aż tak nie lubisz Ściosa!”

   Ja też nie:) Pierwsze czytam. Dość ciekawy pomysł na wciskanie, jak to się mawia: dziecka w brzuch, ale świadczy raczej o twoich skojarzeniach niż moich intencjach. Widocznie to ty jesteś trollem, ale jak już pewno zauważyłeś, raczej sobie tutaj nie pobiegasz:)

   ps.
   twoje przypadkowe wejście z listy i zainteresowanie złośliwym tekstem wydaje się całkowicie wiarygodnie i nie wzbudza żadnych moich podejrzeń:) Jak mawia znajoma: uderz w stół…:)

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s