Niewinna notka i zniknięte komentarze

Macki dziwnego znikacza dotarły nawet na Salon24, gdzie notka cytującą zniknięte komentarze została usunięta. Dziwna sprawa. Niestety nie udało mi się ustalić, co w tych komentarzach budzi kontrowersje, bo, jak już wspominałam na S24, mój email do Zuzanny Kurtyki w tej sprawie pozostał bez odpowiedzi.
A to tylko część komentarzy… Pomyśleć, jakie środki by zastosowano, gdybym opublikowała całość tych bezeceństw. Niestety tylko tyle udało mi się uratować od zapomnienia. (Ukazują się w odwrotnej kolejności od momentu publikacji).
19.06.2013r.

Na przekór grabieży, chamstwu i arogancji mafii szumnie zwanej władzą Państwa Polskiego. Na przekór ich brudnym łapskom wymierzonym w naszą kulturę, historię, religię, wartości (wcale nie faszystowskie jak twierdziła jedna funkcjonariuszka dziennikarstwa) „Bóg, Honor, Ojczyzna”.


Na przekór jeździe bez trzymanki, gdzie urzędy, machina biurokratyczna i na kolanie sporządzane paragrafy, zarządzenia i przepisy, przy których „Proces” Kafki wydaje się całkiem racjonalnym opisem wynikania przyczynowo-skutkowego.
Na przekór niszczeniu zasobów naturalnych, dóbr narodowych, zabytków, dorobku przez dziesięciolecia budowanego przez naszych ojców i dziadków.
Na przekór szykanom, niesprawiedliwości, degradowaniu uczciwego człowieka do niewolnika we własnym domu.
Na przekór zmuszaniu milionów naszych rodaków do emigracji i krzywdzie całych rodzin.
Na przekór znęcaniu się za zasłoną nieludzkich przepisów i zarządzeń nad tymi, co są najbardziej bezradni i najbardziej potrzebują pomocy.
Na przekór odbieraniu nam „w świetle prawa” wszystkiego i karmieniu nas w zamian kłamstwami oraz szczawiem.
Na przekór…

Wypowiadam wam wojnę paskudna mafio, złodziejska bando, bezduszny pozbawiony zasad raku toczący moją Ojczyznę…

Wy, wyfiokowane pionki, trzymające się stołków upaćkanymi, ale strojnymi w zegarki łapami.
Wy, ludzie „honoru”, którzy tymi pionkami przesuwacie i drukujecie zlecenia dla seryjnych samobójców, nieznanych sprawców i składacie „propozycje nie do odrzucenia”!

Nie jesteście bezpieczni!
Rośnie gniew ludu, skoro nawet taki niespotykanie spokojny człowiek jak ja ma ochotę komuś wlać, przyłożyć, a najlepiej zaciągnąć was za te złote zegarki za kratki.

Bójcie się!
Polskość to normalność i wkrótce się o tym boleśnie przekonacie!

A póki, co zabiję was uśmiechem i pieśnią w jutubku:

#1 | Jacek Mruk dnia 26.06.2013
Amelio
Czas na krzyki już przeminął, więc trzeba szukać innego rozwiązania. Trzeba także pamiętać o przekrętach podczas poprzedniego przepoczwarzania. Znowu się wystawia różnego rodzaju atrapy, by naród dał się zwabić w sidła satrapy.
Pozdrawiam
#2 | Weneda dnia 21.06.2013
Amelia : w taką pogodę to bardziej mi pasuje ich
westchnienie do „browarku”Smile
[url][/http://www.youtube.com/watch?v=zc001Q6qupourl]
#3 | amelia007 dnia 21.06.2013
no jak tak, to fajnie, nie boję żaby nicSmilehttp://www.youtub…QNT9E</a>
#4 | Weneda dnia 21.06.2013
Amelia : Nie bój ziaby -ziaba w wodzie nie ubodzieSmile
Tu masz ochronę ze wsparciem, a jakby cóś,
to i o jakimś SASie słychać było.
Te miecze, kordelasy i maczety tyż wrażenie robiąSmile
Pozdrawiam
#5 | amelia007 dnia 21.06.2013
tak, tak – slusznie się domyslasz: latwo mnie zastraszyćSmile
ale ciiii….Smilehttp://www.youtub…9hPqsJiPXQ
#6 | Weneda dnia 21.06.2013
Amelia:Twojego bloga?
Ty się wsłuchaj uważnie.
Słyszysz, jak się gaz ulatnia?
Takie miarowe – Tik-tak, tik-tak…
To się ten zakwas kisiGrin
http://www.youtub…YpXcakyrYk
#7 | amelia007 dnia 21.06.2013
odslonie mojego, twojego czy jeszcze cós bloga, że się niedyskretnie zpytam?Smile
#8 | Magda dnia 21.06.2013
Jak już to mikrobiologa. Przepis na wodę królewską podam w kolejnej odsłonie Wink
#9 | amelia007 dnia 21.06.2013
kurcze jakis klub chemika-amatora mi się tutaj zebral. tylko mi bloga w powietrze nie wysadźcie waszymi pomyslamiSmileA tak powazniekiedys kupilam pietruszkę w nasionkach, ale nie wyrosla. tylko, ze, gdzies tam w roznych zakątkach moich 3 ogródkow teraz cos podbnego do pietruszki sie wznosi… i za nic w świecie nie wiem czy to jest ta pietruszka, czy coś co ją przypomina. boję się sprawdzićSmile Także do hodowli wlasnych ziol podchodze z pewna dozą nieśmialościSmile
#10 | Magda dnia 21.06.2013
Eee, co to za zaklęcia… to dobrze znane wszystkim receptury. Ciekawiej już się pobawić i „wyhodować” zsiadłe mleko na bazie bakterii osłonowych łykanych w kapsułkach po leczeniu antybiotykowym. Np. trochę Trilacu i mamy zsiadłe mleczko palce lizać. Wink
Co do ziół jako dodatku, to nie ma nic lepszego niż te wyhodowane własnoręcznie.

3 comments on “Niewinna notka i zniknięte komentarze

 1. Sorry, ale masz chyba lekką manię prześladowczą. Przeczytałem te znikniete komentarze. Mam już na tyle doświadczenia na przeróżnych blogowiskach i forach, że mogę ze 100% pewnością powiedzieć – jeśli zniknęły, to przez błąd systemu. Poprowadzisz dłużej bloga, to zobaczysz, jakie przedziwne rzeczy potrafią się dziać po aktualizacji systemu, zmianie serwera, dodaniu nowej wtyczki czy zmianie szaty graficznej. Słowo honoru – nie będzie to żaden atak hakerski ani złośliwość admina.

  A salon to salon. Oni wywalają wszystko na wszelki wypadek. Pewnie wystraszyli się słów: „jakis klub chemika-amatora mi się tutaj zebral. tylko mi bloga w powietrze nie wysadźcie”.

  Więcej luzu 🙂
  Pozdrawiam

  Polubienie

  • Dziękuję za wypowiedź. Zdaję sobie sprawę, że z boku tak to może wyglądać i bardzo bym chciała, żeby to była prawda. Niestety jestem w trudnej sytuacji, bo nie chcę szkodzić ani wielu wartościowym ludziom umieszczającym tam materiały, ani samej pani Zuzannie Kurtyce, którą darzę ogromnym szacunkiem. Powiem tylko tak: jestem Pani ZK bardzo wdzięczna za dotychczasową interwencję, bo sytuacja moich notek była tam jeszcze niedawno dużo bardziej kuriozalna (i nie był to błąd systemu, ani serwera, bo te nie generują i nie publikują notek, ani opinii). Podkreślam jeszcze raz: moje obiekcje i zastrzeżenia dotyczą profesjonalizmu jednej, tylko JEDNEJ osoby i nie jest to Pani Zuzanna Kurtyka. Niestety, Ona bezpośrednio nie zajmuje się tam administracją, co też i rozumiem. Pozdrawiam

   Polubienie

  • Yuhma
   Widzę że nie znasz tematu a z boku tak to może wyglądać. Na Salonie była jest i będzie cenzura podobnie jak na PS co sam doświadczyłem . Niektórzy ze strachu potrafią nawet się poniżyć byle prawdy nie przeczytać.
   Pozdrawiam

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s