Fenomenalne, fajne i fantastyczne…

… teksty dziś.  Zapraszam do notki BRONISŁAWA NIEZGODY-DYWANOWSKIEGO i  komentarza NATENCZAS WOJSKIEGO…
Od czego zależy nędza?
Zdając sobie sprawę, że większość  Polaków ma już dość języka porno wide. Stefan Mirabelka -Szczawiowski skrócę swoją wypowiedź do wytrysku i powiem, że nędza konkretnych nacji w najmniejszym stopniu zależy od ich potencji umysłowych, bo najważniejszą rzeczą jest, czy sąsiad gnida kupił sobie bez wojny władze u sąsiada. TAK , tak NOWAK, jesteś często 100 x lepszy niż Helmut  w coś tam, coś tam, a mimo to, to on ma 1300 ojro emerytury, a Ty masz wielkiie g…o. Pomijam fakt, że cud powojennych Szkopów vw głównej mierze oparty był na zwykłej dolinie, czyli okradaniu całej Europy podczas wojny. Bzdurą jest wybitna pracowitość Niemców, w większości to leserzy i złodzieje. Najzabawniejsze jest jednak wytykanie Polakom, że na zlecenie odpowiednio ubezbieczonych braci  Niemców wywozili mercedesy klasy es dla ludzi służb
Putina, przyjaciela Niemiec. Więcej nie chce mi się gadać bo piszę wiersz, wiersz, co wyrwie z posad bryłę świata i dostarczy mi przeżyć natury emocjonalno – relaksującej.

PS. Skłamię, że kocham was wszystkie, ale większość chyba tak, wybaczcie, nie rozerwę się.

Tagi: wróćmy na kresy

@Autor

Dobry.Oj, przejechał się Pan mercedesem klasy es po dobrosąsiedzkich stosunkach z sąsiadem, z którym łączy nas tradycyjna, wielowiekowa przyjaźń. ABS nie zadziałał?Zasobność, szczęście i pomyślność sąsiednia nacja osiągnęła dzięki wcześniejszemu pojednaniu z tymi, z którymi pojednać się należało i to bez szumnego udziału popa, czy rabina. Zgoda buduje, Panie Bronisławie.
Może i oni leniwi są w istocie, lecz z podziwem należy spojrzeć i docenić talenta organizacyjne i logistyczne sąsiada, zaprezentowane zwłaszcza podczas ostatniej w 1939, więcej gremialnej, wycieczce Niemców do Polski, gdy wiele tysięcy pociągów wiozło na Zachód dobro zbędne, zalegające w polskich muzeach, skarbcach i domach prywatnych.
Dobrobyt wywalczyli sąsiadom ich ojcowie, ich matki, a o jego dalszy dynamiczny rozwój, obecnie dbają ich dziatki.Wie Pan, ja jakoś mógłbym przeżyć te ich 1200 ojro emerytury, gdyby oni podczas obiadu w knajpie nie bekali i nie pierdzieli przy stole.

NATENCZAS WOJSKI…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s