Moje odkrycie roku! Onion13!

Czyli niesamowity talent plastyczny. Żeby było zabawniej ukryty przez Salon24. Ale jak popatrzeć generalnie jacy blogery są tam ukrywani, a jakie pustaki latają bez majtek, to można zobaczyć, że w tym szaleństwie przewrotna, ale jakaś metoda jest. Zachęcam także do lektury komentarzy pod tą arcyzabawną notką. Znany skandalista „Dziubas” znowu popełnił jątrzący wpis. Tym razem adresowany do siebie:) Czy ktoś dotrze do dna i tej afery? Tego jeszcze nie wiemy, ale ciąg dalszy niewątpliwe nastąpi:)

ob1Ujawniamy! ONIONMAN-Fakty i Mity

W związku z licznymi pytaniami czy Onionman jest prawdziwym super bohaterem, oświadczam że jest, chociaż chwilowo zwinęli go.

 Ze zrozumiałych przyczyn czyli ograniczenie miejsca na S24 i tego że nikt nie lubi czytać długich tekstów, postaram się przedstawić  skrótowo i żeby nie zanudzić jego historię.

Historia zaczyna się banalnie jak właściwie każdego super bohatera. Urodził się i wychowywał w normalnej ludzkiej rodzinie. Uczył się. Mógłby zostać nawet jakimś profesorem, ale był leniwy za to w miarę uczciwy.

Tak jak wielu superbohaterów wziął udział w wojnie.No,może z tą różnicą że on w obydwu światowych.

ob2 ob3

(*zdj.arch)

Po zakończeniu wojen postanowił czymś się zająć. Zaczął nawet grać w baseball, ale kazali mu nosić kije.

Wnerwił się, bo wolał nosić kwiatki laskom.

obr4

Przez moment zaczął pracować nawet jako gangster.Jednak po postrzeloniu przez ślepego snajpera musiał wycofać się z tego tak powszechnie szanowanego zawodu.

onion

(Na marginesie, opoblikowano nawet zdjęcie zamaskowanego sprawcy,pomimo to wciąż napastnik pozostaje  na wolności)komor

Po tej mało znaczącym incydencie musiał przejść drobne zabiegi chirurgiczne:stas

Pewnego dnia stało się. W jego ojczyźnie były wybory. Spojrzał na wyniki, póżniej w lusterko i stwierdził: „Przyszłość kraju wymaga wspomagania !”

I stało się.Właśnie wtedy narodził się super bohater ONIONMAN:

onionman

Bez względu na pogodę i ból w krzyżu jest gotów cierpieć za miliony! Gdy tylko pojawia się jego znak na niebie wsiada w swój samochód i rusza  aby działać.

onionman

Acha, jeszcze ważne – nie prawdą jest jakoby Onionman pożyczał Batmobila od Batmana ma swój 1000x lepszy wóz: Onionmobile1de Lux

onion

Tak więc działalność Onionmana zaczęła być podziwiana i sławna. Nawet Marvel postanowił wydać o nim komix.Dzięki uprzejmości wydawnictwa mogę zaprezentować jeden, ale jakże charakterystyczny fragment:

komix

Wkrótce Warner Bros. ma zrealizować pełnometrażowy film. Już zakupiono prawa autorskie do historii Onionmana. Głównego bohatera prawdopodobnie zagra Artur Barciś. Negocjacje trwają. Aktor w tej chwili jest zajęty czym innym.

Niezanudzając więcej, dopowiem że pomimo iż Onionman w tej chwili ma ograniczoną możliwość działania i chodzi po cywilnemu, nie traci werwy i lubi czasem nawet coś zaśpiewać. Zgodził się żeby puścić wykonywany przez niego samego jeden z  ulubionych kawałków .Specjalnie dla jego fanów na dobranoc. Co niniejszym czynię.

Mam nadzięje że tą przydługą opowieścią nie przynudziłem i wraz Onionmanem życzę wszyskim dobrej nocy i udanej niedzieli.

Pilne ! Z ostatniej chwili !

Onionman kazał przekazać że  walą go afgańskie długopisy.

http://onion13.salon24.pl/526327,ujawniamy-onionman-fakty-i-mity#comment_7986905

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s