Andrzej Melak o tajnej smoleńskiej instrukcji PO

„Gazeta Polska Codziennie” ujawniła dziś treść instrukcji propagandowej ws. Smoleńska, jaką otrzymali od władz partyjnych posłowie PO. Andrzej Melak, brat śp. Stefana Melaka, który zginął w katastrofie smoleńskiej, mówi zbulwersowany portalowi niezalezna.pl: „Po pohańbieniu i zbezczeszczeniu zwłok wielu pyta: jak to możliwe, że ta farsa dalej trwa? Ci, co kłamią, robią tak, bo walczą o życie. Wiedzą, że to wszystko nie ujdzie im na sucho”.

„Gazeta Polska Codziennie” upubliczniła dokument PO z 4 lipca br. ukazujący, jak posłowie tej partii mają kłamać ws. Smoleńska według instrukcji władz partyjnych. Jest Pan zaskoczony jego treścią?
W tym jest dalekosiężna strategia, która ma wyprowadzić ludzi „w pole”, oczywiście tych, którzy nie znają dobrze spraw związanych z katastrofą smoleńską. Gen. Petelicki mówił przed śmiercią o słynnym SMS-ie rozsyłanym zaraz po tragedii do członków PO; według jego treści za katastrofę odpowiadali piloci. To się powtarza od 41 miesięcy. Politycy PO doszli w tym do takiej bezczelności, że drwią nie tylko z faktów, ale i z nas  – rodzin ofiar katastrofy. Chcą z nas zrobić fantastów i ludzi niespełna rozumu.

Czy stosowanie się polityków PO do takich instrukcji, czyli publiczne kłamanie ws. Smoleńska na zamówienie, może być jeszcze skuteczne?
Siła mediów jest przemożna. Kto jest podatny na zatrucie informacyjne – z lenistwa, wygody lub strachu – nie chce brać pod uwagę faktów. Przecież oczywiste jest , że nawet jeśli katastrofa smoleńska byłaby zwykłym wypadkiem, Rosjanie powinni zabezpieczyć teren i przeprowadzić śledztwo według międzynarodowych standardów. Powinni też powołać komisję międzynarodową, by być poza podejrzeniami. Nie zrobili tego. Gołym okiem widać więc, że mieli w tym jakiś swój interes. Polski rząd też zawierzył całkowicie Rosjanom. Pytanie – dlaczego tak postąpił?

Donald Tusk przejdzie do historii jako okryty hańbą kłamstwa wobec tej strasznej narodowej tragedii?
Rząd Donalda Tuska będzie synonimem kłamstwa, matactwa i zaprzaństwa, tak jak Targowica. A prawda o katastrofie smoleńskiej wyjdzie kiedyś na jaw. Nie mam co do tego wątpliwości.

http://niezalezna.pl/44908-tylko-u-nas-andrzej-melak-o-tajnej-smolenskiej-instrukcji-po

One comment on “Andrzej Melak o tajnej smoleńskiej instrukcji PO

 1. Komentarze z S24:

  @Autorka
  Rząd Donalda Tuska będzie synonimem kłamstwa, matactwa i zaprzaństwa, tak jak Targowica.-Już jest
  ONION1318.08 08:55

  @amelia niezgoda
  Józek Moneta już wczoraj obalał tezę o tajności, nie zajmując się sednem sprawy zawartej w dokumencie. Media też będą żyły całkiem innymi pierdołami.
  Ale mam pewność, że wcześniej, czy później doczekamy się sprawiedliwego końca.
  Boże żarna mielą powoli.
  Pozdrawiam
  FATER18.08 09:27

  @Autor
  Witaj.

  Oto kilka z wielu przykładów bezkompromisowego przestrzegania podwyższonych standardów moralnych Platformy Obywatelskiej w oficjalnych wypowiedziach duetu stanowiącego te standardy, a także surowych strażników ich bezwzględnego przestrzegania w Partii Miłości:

  „Najmniejszy skrawek, który został przebadany, najmniejszy szczątek, który został znaleziony na miejscu katastrofy – wtedy kiedy przekopywano z całą starannością ziemię na miejscu tego wypadku na głębokości ponad 1 metra i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny – każdy znaleziony skrawek został przebadany genetycznie”.

  „Nie mam problemu ze słowem przepraszam – zapewniła najpierw, ale zaraz dodała. – Tam starałam się robić wszystko jak najlepiej potrafię, z całym sercem i z całym wysiłkiem fizycznym jaki potrafiłam wykrzesać. Jeśli to wymaga przeprosin, to pozostawiam do państwa oceny”.

  „– Dzisiaj stoimy przed Wami, żeby powiedzieć Wam, że będziemy o Was pamiętać. Będzie pamiętała cała Polska. Będziemy Wasze marzenia o lepszym świecie, o prawdzie, nieśli dalej*”.

  „To ja decyduję, co jest polską racją stanu” – tak na pytania o wspólne śledzwo w sprawie katastrofy odpowiedział Donald Tusk. W trakcie spotkania z rodzinami ofiar, które odbyło się 11 grudnia w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, premier nieuprzejmie zachował się wobec Ewy Kochanowskiej. Pisaliśmy już o tym, że pytania wdowy o bezpieczeństwo rodzin Donald Tusk nazwał „bezczelnymi”.

  http://www.bibula.com/?p=61874

  https://www.premier.gov.pl/wydarzenia/aktualnosci/do-polski-wrocily-kolejne-trumny-z-cialami-ofiar-katastrofy-lotniczej.html

  http://www.kppis.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=171:qto-ja-decyduj-co-jest-polsk-racj-stanuq&catid=3:informacje&Itemid=160

  * Podkreślenie moje.

  .
  NATENCZAS WOJSKI…18.08 09:40

  @AMELIA NIEZGODA
  Cała ta ferajna czyniąca miłość, dobrość, budująca zgodę i pojednanie językiem miłości, oraz jej medialne, naukowe i artystyczne zaplecze, nie wyłączając tak licznie reprezentowanych w S24, krzykliwych usługujących im pacholąt z krakowską kataryniarką oraz pewnym pobożnym jezuitą na czele, została zainfekowana wirusem pseudologii. Rokowania nie są pomyślne. To się będzie nasilać w miarę zbliżania się wyborów.

  „Pseudologia, mitomania (łac. mitomania) lub też kłamstwo patologiczne, zespół Delbrücka – patologiczna skłonność do kłamania, zatajania prawdy i opowiadania zmyślonych historii, przedstawiających najczęściej opowiadającego w korzystnym świetle. Pseudologia różni się tym od zwykłego kłamstwa, że osoba opowiadająca sama nie jest w stanie oddzielić prawdy od własnej fantazji.[…]

  Tendencja do posługiwania się kłamstwem patologicznym bywa czasem skutkiem przebytych chorób organicznych mózgu (np. zapaleń), albo też bywa zależna od wrodzonych właściwości psychopatycznych. U niektórych osób o usposobieniu histerycznym mitomania może być środkiem zwrócenia na siebie uwagi otoczenia i dodania sobie znaczenia[…]” /Za Wikipedia/
  NATENCZAS WOJSKI…18.08 10:15

  @Autor
  można się pokusić zwracając uwagę na tren sympatii politycznych wykazywanych w sondażach, że PiS w parlamencie uzyska w końcu przewagę konstytucyjną i takie PO zostanie najzwyczajniej, w oparciu o dokonane grzechy przeróżnej wagi i wartości, zdelegalizowana. Podobne pomysły przecież były z Millerowską SLD, ale PO i SLD to w zasadzie ta sama wartość ideowa co najwyżej pierwsza bardziej, a druga mniej mutacja proPZPRowska. Konsekwencją byłoby posadzenie na tej ławce kar jeszcze PSLu wraz z Palikociarnią i drzewo genealogiczne nadwiślańskiego zaprzaństwa mamy w całej okazałości i pełnej krasie – tylko wyciąć – z korzeniami oczywiście – i podpalić.
  Ta instrukcja w/s Smoleńska, dialektyka do zastosowania w przekazaniu wydarzeń związanych ze śmiercią pod smoleńskim lotniskiem była przekazem nie tylko dla członków, posłów Platformy, odnosiła się w ogóle dla całego establishmentu związanego bezpośrednio jaki i pośrednio z obecną władzą, rządem Tuska. Wystarczy zauważyć, przypomnieć sobie jak głosowano w sejmie w/s powołania Sejmowej Komisji Śledczej ds Wyjaśnienia Tragedii Smoleńskiej. Nikt oprócz posłów PiS nie podniósł ręki za, wszyscy z każdej partii nawet tych niby opozycyjnych byli jak jeden mąż przeciw.
  DZIUBAS18.08 11:15

  @DZIUBAS
  „Nikt oprócz posłów PiS nie podniósł ręki za, wszyscy z każdej partii nawet tych niby opozycyjnych byli jak jeden mąż przeciw”.

  Ale to się nie liczy, gdyż Gowin nie miał jeszcze wtedy potrzeby dokopywania się do korzeni PO, (PO potrzebuje powrotu do korzeni. Tylko powrót do korzeni daje nam szansę na to, że w roku 2015 odniesiemy trzecie zwycięstwo z rzędu”) a Zibrokurscy nie zrozumieli treści projektu uchwały;)

  Pozdrawiam.
  NATENCZAS WOJSKI…18.08 11:33

  @AMELIA NIEZGODA
  „wyszly juz im te korzenie z worka, a raczej ich brak”

  O nie!!! Tu się z d e c y d o w a n i e mylisz, Amelio! Korzenie to akurat mają oni bardzo solidne, wziąwszy choćby proweniencję ojców założycieli, a zwłaszcza zgłaszającego uzasadnione pretensje do poczęcia PO wysokiego generała, co to mu się zgubił milion dolarów ze szwajcarskiego konta. To właśnie owe korzenie sprawiają, że wbrew jakiejkolwiek logice, od sześciu lat „rządzi jak umie” Polską fircyk, o kwalifikacjach nie uprawniających nawet do objęcia odpowiedzialnego stanowiska kierownika kina.

  „Dużo więcej czasu poświęcam kibicowaniu i graniu w piłkę nożną niż polityce – stwierdził premier Donald Tusk w rozmowie z premierem Słowacji”.
  NATENCZAS WOJSKI…18.08 11:52

  @NATENCZAS WOJSKI…
  ten Gowin jak zwykle rżnie głupa i grzywkę poprawia, to co on, o korzeniach PO nic nie wie?
  Wszyscy już wiedzą, a od dalej z tą grzywką 🙂
  DZIUBAS18.08 12:29

  @MADEJ
  bardzo głupi przykład podałeś, niesłychanie naiwny

  PZPR była podobną do NSDAP partią opartą wyłącznie na ideologi Marksistowskiej, na dodatek obcą polskiej kulturze, bo filią sovieckiej KPZR z nadania Stalina na terenach polskich.
  O ile niemiecka NSDAP po okresie wojny poniosła wszelkie konsekwencje z zakazem jej działalności włącznie, to PZPR pomimo że uznana jako zbrodnicza przeciw narodowi polskiemu konsekwencji żadnych. SLD tak i PO to zwykła mutacja ideologi materialistycznej lewacko-libertyńskiej. PSL podobnie, tyle ma wspólnego z wartościami ruchu Witosa, że już mogła sobie darować i pozostać przy tym ZSL. W niczym im to ich nie krępuje bycia satelitą wyłącznie.

  Nawet tu nie chodzi o podłoże ideologiczne, czy samą genezę twórczą poszczególnych tworów politycznych, co skutki, popełnione grzechy ich działania na stanowisku sprawowania, a raczej uprawiania władzy
  DZIUBAS18.08 14:09

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s