BRAWO dla tego pana! – by Onion13

Moskwa 2013

Moskwa 2013

Rzecz już znana, porównywana do „Gestu Kozakiewicza”. Teraz tylko czekać aż „Wybiórcza” zacznie zbierać podpisy żeby przeprosić ruskich. Takie upokorzenie. Piłsudski w sercu Moskwy ! Może MSZ wydana jakieś oświadczenie potępiające ten czyn?

Trener oszczepników Michał Krukowski 15 sierpnia, podczas eliminacji jego podopiecznych na lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Moskwie.

trener

– To miała być prowokacja. Chciałem pokazać, że jestem patriotą, zwłaszcza w dniu takiej rocznicy.

– We wszystkim staram się być perfekcjonistą. Oczywiście najczęściej mi nie wychodzi. Cieszę się jednak, że tenmój patriotyczny akcent został zauważony.

– Jako młody chłopak nie rozumiałem wielu rzeczy. Czasy jednak się zmieniły. Jako patriocie wiele spraw leży mi na sercu. Niektórzy twierdzą, że robię z siebie idiotę, ale ja dzięki takim zachowaniom przypominam o historii Polski. O tym, jak powinna być ona dla nas ważna. Zresztą, po tym, jak pokazałem się na stadionie w Moskwie, młodzież od razu uaktywniła się w Internecie. Uważam zatem, że to, co robię, jest taką formą edukacji .

piłsudski

„Polski szkoleniowiec lubuje się w tego typu akcjach. Już wielokrotnie zdarzało mu się, że przychodził na stadion ubrany w mundur. Zwłaszcza wtedy, kiedy w dniu startu przypadała rocznica ważnego wydarzenia dlalosów kraju”Eurosport.onet

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s