Żywot Rydzyka w/g Wyborczej – by BND

by Bronisław Niezgoda-Dywanowski

Na wstępie mam propozycję aby rozważyć możliwość zbiórki pieniędzy na koszty procesowe związane z prawdą prawdziwą, która na 100% pojawi się w tej zasłużonej coś tam, coś tam. Wytoczenie procesu ( chodzi o dziesiątki i setki milionów złotych) przyspieszy agonię tego coś tam, coś tam i zaoszczędzi nam Polakom trochę nerwów i zdrowia. 

Odchodzą mumie egipskie i kąsają

Wiadomo już, że GW na skutek utraty władzy przez postkomuszy układ, zajrzy w wytrzeszczone ślipia widmo plajty. To bardzo dobra wiadomość dla Polski i Polaków. Wiadomość, którą można porównać do zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego, albo Cudu nad Wisłą.

Sztandar wyprowadzić

Wszystko wygląda na to, że tym razem sierp i młot zostaną za mordę raz na zawsze wyprowadzone z naszego kraju. Oczywiście, będą próby opóżnienia marszu do normalności (agentura i obce wpływy), ale to ekonomia będzie dla Polaków szlakiem, a w 2014 będzie krach w pełnym rozkwicie.

PS. Jestem wielkim optymistą na przyszłość, warunek jeden, każdy Polak TRWA.

@Autor

Dobry.

Na wstępie mam propozycję aby rozważyć możliwość zbiórki

Propozycja godna poparcia, zwłaszcza, że ogłoszona przed oficjalnym rozpoczęciem ogólnokrajowej, dorocznej żebraniny w Polsce, inaugurowanej uroczyście zbiórką pierwszego listopada na cmentarzach, przez dyżurnych filantropów spod znaku Melpomeny, Złotego Mikrofonu, Ważnych Panów i Pań oraz ich dzieciątek aspirujących do okładek kolorowych periodyków typu, „Bądź młody, piękny i bogaty”.
Później, kolejno: „Wszystkie dzieci są nasze”, jurasowy „Złoty Melon”, pani Jance też się coś należy, następnie „Wigilijne dzieło”, „Wielkanocna świeca”. Akcja „Pokażmy milusińskim góry i morze” zamyka na krótko sezon żebractwa. Do listopada.

Również dlatego by nie dawać Panu pretekstu do nazwania mnie tu typem mało wrażliwym, aspołecznym, nieczułym, pozbawionym empatii, także by wytrącić Panu z ręki argument o mojej rzekomej przynależności do Kościoła Łagiewnickiego, ja wyjątkowo i z ochotą deklaruję udział w zbiórce pieniędzy z przeznaczeniem na wyszarpnięcie krzesełek spod zadków dzikiej, czerskiej mierzwy, zwłaszcza, że chodzi tu o szczytny cel, o ostateczne sczeźnięcie tego coś tam, coś tam.

NATENCZAS WOJSKI…09:36

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s