Ogłaszam was mężem i żoną. Jaja pana Donalda

 Jeśli ktoś się zastanawia, gdzie są granice, których nie przekroczą koledzy z boiska w robieniu idiotów z Polaków, to ja mu powiem – już kondor z Masy Picu myślał, że tam doleci. Niestety, nawet tankowanie w locie mu nie pomogło, roztrzaskał się biedny ptasiek o mgłę kretyństwa, nim cokolwiek dojrzał.

Nie ma żadnej, ale to żadnej granicy, jest za to 8 kopnieta w tyłek leżaca poziomo, czyli nieskończoność głupia, na dodatek z +

Trzeba powiedzieć sobie jasno, zbiór tych ludzików jest zbiorem pustym, tzn. nie posiada konkretnego kształtu, masy, wagi i ciała, to nie jest ciecz, to nie jest gaz, to są opary, opary absurdu.

Co by tu wam jeszcze ogłosić, czyli ogłoszyny

Wygląda to mniej więcej tak, pan Donald słynny jest z obrzydzenia do czytania jakichkolwiek raportów, analiz, sprawozdań. Przepraszam, za wyjątkiem sprawozdań i relacji sportowych. Brzydzi się tym chłopina tak, że nie może patrzeć na te sterty ohydnych popisanych  kartek.  W związku z powyższym, z obawy przed pełną kompromitacją odpada możliwość jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji z kapitanem kolegów z boiska. Człek ten nie ma najmniejszego pojęcia o ekonomii,  ogólnej gospodarce, nawet na poziomie sołectw lub ogródka działkowego pod wynajem. Jego wiedza jest na poziomie maturzysty zdającego rozszerzony WOŚ po wieloletnich, wysoko płatnych korepetycjach. I jak tu udawać rądzenie? Dlatego też ze zrozumiałych względów, całą piekielną robotę urabiania obywateli na pi…..tych,  zlecono stosunkowo sporej grupie wciskaczy kitu. Tak, to są ogólnie znani ”specjaliści” od różnych Madzi, sradzi, cwelebrytów, kolczyków na penisach i majtek wychodzacych ” niechcący” na pokazach instalacji np. Marii Peszek & spółka. Głównym zadaniem tych przygłupów jest odciąganie od spraw codziennych i ważnych. I tak . Na wtorek mamy w przekaziorach – ale się śmiesznie przewróciła ta znana, na środę – miś koala w ZOO podglada onanizującego się szympansa Roberta, na czwarterk – ale oni się kochają jakoś bardzo długo, na piątek – znany aktor z nową partnerka albo czymś, na piątek, znowu onanizowanie, tym razem miś koala w roli głównej, podgląda Robert szympans, na sobotę – znany aktor już nie jest z nową partnerką, wybrał Roberta i koalę. Wystarczy, bo będę musiał wyjść na moment. Newsy, sensacje, wstrząsy i jak tu być  normalny?

Choćby się waliło i paliło ma być fajnie

Jak do tej pory nie napisałem właściwie nic odkrywczego. Zdecydowana większość z nas zdaje sobie sprawę z jak żałosnymi człowieczkami mamy do czynienia, a jeśli tak, to rodzi się arcybanalnie proste pytanie, dlaczego więc oni jeszcze tutaj są?

PS. Wszystkich chętnych zapraszam do konkursu. Konkurs zawiera jedno pytanie – Jakie będą następne ogłoszenia( ogłoszyny) pana kapitana z boiska? Najtrafniejsza odpowiedź zostanie nagrodzona cennym upominkiem w postaci odsyłacza do fragmenty z filmu ” Kariera Nikodema Dyzmy”, gdzie idioci rozdziawiają pyski, gdy wariat mówi im, że są zwykłymi durniami. Proszę się spieszyć, ponieważ nagroda do końca tego roku nie podlega jeszcze podatkowi VAT.  Wszystkie chwyty dozwolone, niech zwycięży lepszy.

Polecam także komentarze

http://sevicadii.salon24.pl/531578,oglaszam-was-mezem-i-zona-jaja-pana-donalda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s