Kogo po Tusku pokochacie? – by BND

Polecam także komentarz pod notką:

Nawet najbardziej zaczadzony Leming zdaje sobię sprawę, że pan Donald to już historia. Upadek tej cudacznej, niesamowicie szkodliwej zbieraniny jest już przesądzony, ale pierwszy raz od 1945 roku bolszewia nie ma nikogo na podkładkę.

Wszyscy jesteśmy po jednych pieniądzach

Trzeba komunistycznym chamom jedno przyznać, sztukę podmianek i wieloletniego trzymania ryja przy korycie opanowali do perfekcji. Mijały lata, zmieniało się wszystko , moda, smochody, technologia, a towarzysze wiecznie żywi, Marcela zamienił Aleksander, Wiesława podmienił Leszek. Trwało to lat prawie 70 i nagle coś zazgrzytało w układzie – nie ma nikogo, kto mógłby obecnych towarzyszy podmienić.

Te wszystkie żałosne Palikoty i inne można sobie o kant pobić

Jak żyję nie widziałem jeszcze takiej mizerii u komunistycznych chamów. Projekty nowe są, oczywiście, ale ich jakość nie pozostawia złudzeń – paradne kukły bez szans na przekroczenie 3 % w urnie.

Powtórzę chyba ostani raz

Mówiłem to już wiele razy przez wiele lat, że pan Donal to brakujące ogniwo kończące etap komunistycznych chamów u władzy w Polsce. Cały czas czekałem na cudaków, którzy pozbawią wszelkich złudzeń Polaków i pojawili się prędko – pan Donald z drużyną.

Nie płacz kiedy odjadę

Jako człowiek bardzo wrażliwy o duszy matematycznego poety rozumiem ten wycinek społeczeństwa, który źle się czuje w normalnym państwie. Jest to sytuacja całkowicie zwyczajna, spotykana we wszystkich społeczeństwach. Dlatego też z troską i pewnymi obawami obserwuję zdezorientowanie klienteli komunistycznych chamów w poszukiwaniu nowych obiektów do kochania.

Tych kochamy, tych nienawidzimy

Jeszcze długo w naszym kraju nie będzie tak, że po owocach będzie się wystawiało prawdziwe laurki. Dla klientów komunistycznych chamów nie licza się żadne osiągnięcia, dla nich najważniejsze jest ich pozycja i możliwość plucia na innych. Nie można w tym przypadku liczyc na żaden obiektywizm i racjonalizm zachowań. Beton is beton i takim zawsze pozostanie.

Iskierka nadziei

A czy Ty blogerze jeden z drugim i z drugą możesz pomóc klientom komunistycznych chamów i wskazać im nowe obiekty polityczne do kochania? Nie żartujmy tylko z jakimiś PJN, Kluzikami itp. kozetkami, to niewypały, śpiochy wybudzone przed czasem.

PS. Cała Polska szuka podmienników komunistycznych chamów do koryta.

http://sevicadii.salon24.pl/532337,kogo-po-tusku-pokochacie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s