wtręt prywatny odnośnie takich tam

Na dalekim dalekim dalekim, w zupełnie obcej galaktyce portalu w końcu zatarto wszelkie ślady mojej tam bytności. Co, mam nadzieję, raz na zawsze zakończy sprawę, zajumania praw autorskich do moich notek. Natomiast dwa całkiem przypadkowe, niezależne z nikim i z niczym, działające inkoblanko blogi (na salonie24)  poświecone mojej skromnej osobie nadal przez jakiś czas będą mieć się dobrze, pro publico bono, of course.

One comment on “wtręt prywatny odnośnie takich tam

 1. komentarze z S24:

  @Autor
  Niech Moc będzie z tobą
  ONION1312.09 19:41

  @ONION13
  nie ulega wątpliwości, że jest:)
  AMELIA NIEZGODA12.09 19:45

  @Autor
  Mam dla Ciebie pocieszankę. Jakiś czas temu wpadła mi ta piosenka w ucho, lecz „pan redaktor” z kluchami w gębie tak ją zapowiedział, że niczego nie zrozumiałem. Siedziała mi ona w głowie aż do dzisiaj. Namierzyłem tytuł i wykonawcę.
  Najdziwniejsze jest to, że ta znakomita kompozycja, świetnie zaaranżowana i wykonana, z niegłupim tekstem, jest dziełem polskiego zespołu. Co więcej, można przy tym zatańczyć, (ja i taniec, akurat! Szurałem nogami!)) co przetestowałem z koleżanką Natenczasową.
  Okazuje się, że piosenka-pocieszanka taka znowu nowa nie jest, a wykonujący ją zespół zdążył się już czas jakiś temu rozwiązać.
  Można stosować jako odtrutkę po napadających na nasze uszy „wykonach” (tfuu, co za słowo!) piszczących, miauczących i zawodzących dupeniek, opowiadających słuchaczowi jakieś sfiksowane wizje pijanego furmana.

  Posłuchaj…

  NATENCZAS WOJSKI…12.09 20:14

  @NATENCZAS WOJSKI…
  dzięki:)
  AMELIA NIEZGODA12.09 20:25

  @NATENCZAS WOJSKI…/ps.
  „Można stosować jako odtrutkę po napadających na nasze uszy „wykonach” (tfuu, co za słowo!) piszczących, miauczących i zawodzących dupeniek, opowiadających słuchaczowi jakieś sfiksowane wizje pijanego furmana.”

  a swoją drogą to bardzo celne jest. potrafisz ująć esencję w kilku slowach:)
  AMELIA NIEZGODA13.09 09:28

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s