Co musisz ze sobą zabrać do Piotra Kraśko

Na spotkanie w TVP?

Monitor

Kompa

Krzesło

Biurko

Kamery dla kamerzystów

Lamy dla ludzi od światła

Kosmetyczkę z kosmetykami dla charakteryzatorki

Scenariusz dla scenarzysty

Magnetofon dla dźwiękowca

Słuchawki

Mikrofon

Wodę do picia

Szklankę

 

Coś jeszcze?

 

W nawiązaniu do wczorajszej notki Oniona13, który słusznie zwrócil uwagę na profesjonalny sznyt Pana Redaktora Kraśko…

 

„Można powiedzieć, zjadł go żywcem. Piotruś dwoił się i troił. Nawet kazał żeby Macierewicz do studia z własnym monitorem przychodził (sic!)”

onion13: macierewicz-znokautowal-kraske

a jeśli ktoś jeszcze nie oglądał, to warto:

tutaj

Ps.

Cieszyć mnie niewymownie gwałtowne przebieranie nóżkami różnych tuzów lewackiej blogosfery w temacie Macierewicz u Kraśko. Znaczy się bolało i przemilczeć nie nada:)

One comment on “Co musisz ze sobą zabrać do Piotra Kraśko

 1. komentarze z s24:

  @Autor
  lampy,ale z lamą też można przyjść bo pluje
  ONION1321.09 09:57

  @ONION13
  🙂
  witaj:)
  AMELIA NIEZGODA21.09 09:58

  @ONION13
  teraz dopiero widzę, ze się walnelam z literką „p”. ale teraz to już lama u plota:( nie bede poprawiać.
  AMELIA NIEZGODA21.09 10:08

  @AMELIA NIEZGODA
  Przepraszam, że przeklejam własny komentarz zamieszczony u Oniona, ale popatrz na to draństwo z takiej strony:

  Ho, ho, to tak się teraz w Polsce uprawia dziennikarstwo? W takim stylu przeprowadza się wywiady z zaproszonym gościem? Jasna cholera, to prowokacyjne pokrzykiwanie, przerywanie, ignorowanie odpowiedzi na zadane pytanie, napastowanie gościa programu potokiem słów przez pana dziennikarza, wygląda na kłótnie kramarza sprzedającego na jarmarku wodę spod ogórków małosolnych z natrętnym klientem! Czy obecnie TAKIE standardy dziennikarstwa obowiązują w publicznej telewizji???
  Pytam, bo wywalając telewizor z domu dobre kilkanaście lat temu, wypadłem trochę z obiegu.
  Co te psie krwie, Kraśki, porobiły z dziennikarstwem, posłannictwem, zawodem p u b l i c z n e g o z a u f a n i a, jak się ongiś o tej szlachetnej profesji mówiło, ale przecież NIE TYLKO się mówiło?!?!

  PS Dziękuję za rozwijanie komentarzy. Już odzyskałem władzę w oczach. Najwyraźniej zadziałała obietnica wyrazów wdzięczności na parapecie, pod postacią bomboniery z mieszanką wedlowską, złożona derekcji, w zamian za przywrócenie możliwości czytania i komentowania zwiniętych:)))
  NATENCZAS WOJSKI…21.09 10:26

  @NATENCZAS WOJSKI…
  fajnie masz, ze tak obiecasz i już. dobrze zrobileś, ze przyniosles ten komentarz, bo bardzo trafny. charakterystyczne, ze Kraśko poszedl na calosc – do tej pory by zawsze ugrzeczniony, nie przerywal gościom, mily taki byl. widać, ze nie ma teraz zmiluj się – wszystkim kazano ostrzyć zęby i paznokcie:)
  AMELIA NIEZGODA21.09 10:42

  @Autor
  Zapytam bo nie mam aż tyle nerwów żeby oglądać te coś nazywające się Kraśko (wyrzuciłbym monitor przez okno i okna żal i monitora) o co chodzi z tym przyjściem z własnym monitorem?
  FRANK_DREBIN21.09 10:46

  @FRANK_DREBIN
  panowie wymieniali deklaracjami, ze dysponują filmami dokumentalnymi ze Smoleńska itp. i nawzajem się podpuszczali. stanelo na tym, ze Kraśko ma i nie pokaże bo nie, a Macierewicz ma, nawet przy sobie i bardzo prosze (wyjal z kieszeni flasha) ale Kraśko stwierdzil wtedy, ze jak taki mądry to niech sobie pokaże na wlasnym monitorze:)
  AMELIA NIEZGODA21.09 10:59

  @AMELIA NIEZGODA
  Sprawdziłem w wujku gugle już. USB Flash Drive = pendrive.
  To, że nie oglądam dzienników tiwi od dobrych czterech lat jak widać ma zalety.
  Monitor monitorem, ale telewizor większy i byłyby większe straty 😉
  Mogę to co podsumować tylko słowami nie nadającymi się do zacytowania. Więc zamilczę.
  Pozdrawiam.
  http://www.bibula.com/?p=11627
  I wszystko jasne
  FRANK_DREBIN21.09 11:21

  @FRANK_DREBIN
  dzięki za linka – cenne uzupelnienie.

  pozdrawiam
  AMELIA NIEZGODA21.09 11:32

  @AMELIA NIEZGODA
  Obejrzałam.
  Nauka dziadka poszła w las,funkcjonariusz wnuczek,na dzień dzisiejszy,nadal pałkarzem systemu pozostaje.Nic z siebie więcej „nie wyciśnie”.
  STACHURSKA21.09 11:35

  @STACHURSKA
  surowa ocena, ale za prawdę – sprawiedliwa!

  pozdrawiam
  AMELIA NIEZGODA21.09 11:43

  @AMELIA NIEZGODA
  Kraśko poszedl na calosc

  Bardzo mnie dziwi, że z potępieniem „dziennikarstwa” kibola dziennikarskiego, Kraśki, z całym arsenałem dobrych rad nie ruszyła dotychczas – jak to ma w zwyczaju w przypadku innych mediów – blogerka, niegdyś związana z Radą Etyki Mediów, co to przy podstoliku „Media” szeptała zaklęcie „Stoliczku, nakryj się”.
  Że SDP nie opublikowało oświadczenia potępiającego „metody pracy” chamskiego mydłka, że nikt rozsądny, komu jeszcze w tej TVP kołatają się pomiędzy uszami pojedyncze, zdrowe komórki, po prostu nie wyprowadził rozbrykanego chuligana ze studia i zakazał powrotu.

  Brak jakiejkolwiek reakcji w/w, czy choćby telewidzów, spowoduję eskalację tego typu postaw promujących jarmarczne dziennikarstwo. Telewizji nie można pozostawić w rękach resortowych wnucząt swoich dziadków.
  NATENCZAS WOJSKI…21.09 12:55

  @NATENCZAS WOJSKI…
  TVP to jest obecnie taki syf i mogila, że taki Kraśko nie dziwi nic. jak nie przyjdzie wyzwolenie, to bedzie gorzej i gorzej. mówię to z glebokiem przekonaniem jest gorzej niz za ciemnych czasów komuny. i to pod każdym względem. nawet glupkowate seriale są glupsze.
  szkoda gadać:(
  AMELIA NIEZGODA21.09 13:02

  @Autor
  Zachwycać się występem Macierewicza u Kraśki może tylko zupełny laik w temacie smoleńskim, czyli znana skądinąd „ciemna masa”.
  Macierewicz gadał bzdury, od początku do końca. Zaczął od bzdury o niewpuszczaniu na teren katastrofy i tu miał pecha, bo Kraśko tam był i wpuszczony został. Bzdurą było twierdzenie Macierewicza, że Tupolew rozsypywał się przez 1200 m. Że znaleziono pierwsze szczątki samolotu 12 m przed brzozą. W wym rosyjskim świstku, na który Macierewicz się powołuje pierwsza opisana część Tupolewa, leży na dachu szopy na działce Bodina. Szopa zaś znajduje się 15 m za brzozą, a nie przed nią. Od brzozy do środka wrakowiska jest ok 500 m. Skąd więc te 1200 m ? Bzdurą Macierewicza było też twierdzenie, że ta ruska animacja z newsa „Novosti” świdczy o wybuchu w powietrzu. Po pierwsze taki ozdobnik telewizyjny o niczym nie może świadczyć, śmieszności dopełnia zaś to , że nawet na tym ozdobniku, samolot najpierw przyziemia (co widać po cieniu samolotu). I mógłym tak dalej, o głównym ekspercie, o którym nikt nie słyszał przez wiele miesięcy lansowania Biniendy, o tym,że skala samolotu ma decydujące znaczenie przy badaniu przyczyn wypadków.
  Tylko, żeby bzdury Macierewicza właściwie ocenić, trzeba mieć minimum wiedzy…
  CHŁOP Z KIJKIEM21.09 14:31

  @CHŁOP Z KIJKIEM
  Daj se siana (pod zadek).

  Albo lodu (na czoło).
  UNUKALHAI21.09 14:36

  @UNUKALHAI
  no i zob tu czlowieku coś dobrego dla domu (chwila nieuwagi, mylam okna) a tu Ci wlezie taki i narobi (nie powiem czego, bo donosiciel za mna lazi i tylko węszy za brzydkim slowem, chociaz u siebie na portalu takiego „prawicowca” zgrywa). komentarz mu nie usune, temu chlopu, ale kijek zabiorę i przegonie. nie mam cierpliwości do takich pustaków i lamusów.
  AMELIA NIEZGODA21.09 14:44

  @AMELIA NIEZGODA
  oczywiście mialo być „zrób”:)
  AMELIA NIEZGODA21.09 14:48

  @CHŁOP Z KIJKIEM
  Komentarz, jak komentarz, przyznaję, że przynajmniej bardziej „merytoryczny” niż produkowane tu seryjnie analizy przez „debeściaka”, Wywczasa, Kajzera, Monetę i innych tej klasy „ekspertów” smoleńskich, z Bractwa Pancernej Brzozy.
  Jednak największą zaletą tego wpisu jest to, że przy dotychczasowej blokadzie nazwisk badaczy-autorów raportu Millera/Laska, dowiedzieliśmy się wreszcie, że legendarny raport komisji rządowej, sporządzony w oparciu o podstawową metodę badawczą-kontekst sytuacyjny, napisało kilku chłopów z kijami. Chłopy na schwał!
  NATENCZAS WOJSKI…21.09 14:52

  @NATENCZAS WOJSKI…
  „dowiedzieliśmy się wreszcie, że legendarny raport komisji rządowej, sporządzony w oparciu o podstawową metodę badawczą-kontekst sytuacyjny”

  jakie chlopy, takie metody:)
  AMELIA NIEZGODA21.09 15:12

  @AMELIA NIEZGODA
  jakie chlopy, takie metody:)

  Popatrz, Amelio. Chłopy jak dęby, a cojones jak żołędzie. Może dlatego zaprzyjaźnionym i pojednanym dworzanom Putina jest tak łatwo je ściskać aż do bólu.
  NATENCZAS WOJSKI…21.09 15:30

  @NATENCZAS WOJSKI…
  🙂
  AMELIA NIEZGODA21.09 15:38

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s