Donos pustaka

tak jak słusznie przewidywałam, usunięto dziś z s24 komentarz tej treści:

 

nie zabieralam do tej pory stanowiska, nie dlatego, ze nie mam zdania, albo, ze mnie to nie obchodzi, ale dlatego, ze mam bardzo mieszane odczucia.

z jednej strony rozumiem irytację Oniona wobec argonackiej i calkowicie mijajacej sie z prawdą odpowiedzi Igora Janke. Wobec niczym nieuzasadnionej cenzury czlowiek jest calkowicie bezradny i krótko mówiac: calkiem slusznie ma go prawo krew jaśnista zalać.

 

z drugiej strony s24 nie jest jakimś portalowym kuriozum i nie dzieja sie tu rzeczy gorsze niz na innych „prawicowych „niezależnych” i „opiniotwórczych” portalach i portalikach. tendencja wbrew pozorom jest dość osobliwa; im mniejsze portal i im bardziej zapewniajacy o swoim patriotyźmie, tym wieksze rozpasanie i poczucie boskośći cenzorów-nadrekatorów. pisywalam na kilku portalach i moge podac liczne przyklady glupoty, nieuzasadnionej interewnencji, dbania o wlasne interesy i interesiki róznych redaktorków. nie dziwi wiec, ze na sucho uchodza tutaj lewackim trollom i pustakom wszelkiej maści wyzwizka, prowokacje, szczucie z jednej strony, i donosy z drugiej. wczorajszy dzien, moze byc tego dobitnym przykladem. z jednej strony usuwa sie blogerowi z 3 letnim stażem i prawie 1000 notek na kącie (w ogrmomnej wiekszosci merytorycznych i interesujacych) notki, do ktorych formalnie trudno sie pod jakimkolwiek pretekstem przyczepic, z drugiej toleruje sie setki wyzwisk, prowokacji i zaczepek lącznie z ta, gdzie uczestnikow Listy Stron Patriotycznej lącznie z Zuzanna Kurtyką przez trolla pt;”ameliapustak” nazywa się „bimbrownikami”.

 

jestem pewna, ze ten komentarz zostanie usunięty, wiec zachowam sobie jego kopię.

pozdrawiam wszystkich

komentarz znajdował się na tym blogu:

http://onion13.salon24.pl/536846,dziekuje-salonowi24-za-wspolprace

 

a dotyczył tej notki:

http://ameliapustak.salon24.pl/536723,dzien-pustaka-party-slowenca-w-starym-wariocie

One comment on “Donos pustaka

  1. Dobrze, sama pani chciala wojny. Spotkamy się w takim razie w sądzie – myśli pani że tutaj w USA nie mamy adwokatów? Daję pani czas do 17:00 czasu poskiego, jeśli ten wpis nie zniknie zgłaszam telefoniczny pozew do wodpress.com. Od 10:00 tam już na pewno pracują.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s