Pustaki na tropie Oniona

Oto jego notka:

chomikuj

chomikuj

Ktoś kto mnie zna,wie o chomiku. Dobra ,dziś dostałem taką plansze. Nie ukrywam, że na chomikuj nawet procesy miały być wobec mnie. Tam u mnie są poważne rzeczy i wielu przyjaciół. Wstawiłem na S24 kilka linków. Na chomikuj mam przyjaciół. O co chodzi? Z tego co się zorientowałem to poszło z saloonu. Tą notkę kto zablokuje salon,czy chomikuj? Obiecuje jedno że mną nie wygracie. A od mojego chomika -wara-PUSTAKI! Nie takim radę daliśmy za cieńcy jesteście(to nie do adminów s24)

Kto czytał ten trąba, ale wie o co chodzi, więc bomba.

Iddzie sobie na TVP popatrzcie kto Nike dostał z literatury,a później kupcie sobie buty NIKE. Wara ode mnie,bo nie odpuszcze,jasne???

P.S. W tym przypadku nie mam nawet pretesji do adminów s24,naprawdę. Ale do użytkowników S24. Jak to przeczytacie będzie wiedzieć. Odwalcie się. Macie swój portal ( z grzeczności nie podam nazwy, a słynny), linków tutaj nie podajecie bo pewnie zablokowali by was. Popsuliście saloon swoimi głupimi wpisami,nie ma co opisywać.Wy bawcie się dalej my robimy co swoje. Jak tak można?

Jak będzie tak dalej wykabluje was, a naprawdę nie chce. Zachowujecie się jak takie trzynastolatki. Odważcie się,zróbcie jeden koment pod tym wpisem.

Dla niezorietowanych:nie chodzi o Monetę,Wywczasa,RKK,Julke itp,jest gorzej…ale ci co przeczytają będą wiedzieć

ten text idzie na chomikuj.pl

linka nie podaje,bo po co?

2 comments on “Pustaki na tropie Oniona

    • z jednej strony śmieszne, a z drugiej przygnębiające, że ktoś może być aż takim kretynem, by narażać wszystko co osiągnął dla głupio i dziecinnie pojętej zemsty. „Pustak” całkiem słusznie oddaje całkowitą pustkę intelektualną tych trolli. a prawdziwie śmieszne, że porzucając swoje własne „opiniotwórcze” gniazdo (bo przecież cały swój czas poświęcają mnie i moim znajomym) tylko sobie zrobili na złość – tam świszcze wiatr, chów wsobny i praktycznie nic już się interesującego nie dzieje. „zabili’ własny portal, by się mścić na kimś, kto od dawna nawet na tym portalu nie pisze… czy może być większy przykład debilizmu?

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s