Telewizja poszła dziś na całość. – by Janko Walski

Ktoś najwyraźniej docisnął do końca wajchę szczucia na największego polskiego polityka, antykomunistę, założyciela KORu, obrońcę prześladowanych, niestrudzonego bojownika z potężnym pobolszewickim kukułczym gniazdem i kreaturami to kukułcze gniazdo umacniającymi pod czujnym okiem pomocników szympansów Putina rezydujących w Polsce. Na liście szczujących znaleźli się w jednych tylko Wiadomościach Bolek, Deresz, Owsiak, młoda Jaruga-Nowacka (najmocniejsza karta bo rzadko grana) no i oczywiście funkcjonariusze medialni, z Ziemcem i moją ulubienicą, Justyną Dobrosz-Oracz, która orze jak może dniami i nocami coraz większym lemieszem.

NIe wiem czy to szczucie jeszcze działa, bo od 23 lat ubekistan nic innego nie był w stanie wymyślić: wariat, oszołom, podły gracz na emocjach ludzi mało rozgarniętych, co tam jeszcze było? Po prostu nie ma jak tego Macierewicza ugryźć. Wysyła się więc hordę takich, którym już nic nie zaszkodzi by poujadali. W PRLu jak Urban z Górnickim Woźniakowi kazali szczuć na kogoś to można było spokojnie z góry przyjąć, że ten ktoś działa dla naszego dobra.  To akurat nie zmieniło się. Jeśli Michnik z Urbanem na kogoś szczują to można z góry przyjąć, ze ten ktoś działa dla naszego dobra, dla dobra całego narodu.

Pozostaje pytanie, dlaczego akurat dzisiaj tę wajchę ktoś docisnął? Odpowiedź narzuca się sama. Dzisiaj zakończyła się dwudniowa Druga Konferencja Smoleńska. Uruchomiono więc wszystkie rezerwy by leminga zniechęcić do zainteresowania się tą konferencją. Pojechano raz jeszcze i to szczególnie ostro po stale pogłębianym od 23 lat wyżłobieniu w mózgu leminga: „Macierewicz-oszołom-niebezpieczny psychopata” (bójcie się!)  i trzyletnim wyżłobieniu „sekta smoleńska” (irytujcie się!) przebijając te wyżłobienia do niedawnego wyżłobienia o niepoważnych profesorach wydłubanego za pomocą prof. Rońdy.

Ależ was lemingów traktują…
Jest tylko jedna metoda wyrwania się z tego stanu. Poczytajcie zgłoszone prace lub pooglądajcie wystąpienia z obydwu konferencji! Dostępne są na stronie konferencji. Jeśli to wam nie otworzy oczu to z uwagi na liczebność lemingów Polski już nie ma.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s