Ziemkiewicz z Gowinem! – czyli Gadziny dla Polski – by Onion13

Właśnie trwa kongres założycielski nowej partii z liderm J. Gowinem.

Głos zabrał Rafał Ziemkiewicz. Mówił o sektach ,mafii i o tym że Polska potrzebuje nowej partii – takiej gowinowskiej. Różnica jest taka że on ma cztery godziny dla Polski , Gowin tylko godzinę. Prowadząca podkreśliła że dopiero się rozwijaja więc godzin będzie przybywać.

Ogarnia niesmak. Gowiny, Wiplery. Kowale, Migalskie i inne Godsony.  Pewnie podłączą się jakieś Libickie, Giertychy i podobne typy. Nagle Ziemkiewicz wśród nich. Pasuje jak pięść do oka. Widocznie pięść do oka pasuje.

Dziwne jest to , że każdy wie iż ta incjatywa to tylko z jednej stronie walka o posłów z UE, bo tam jest kasa, z drugiej chęcć przypomnienia się bo kadencja w UE się kończy, bo tam jest kasa.

Teraz przemawił Gowin.

Kto nie syszał niech żałuje. Przypomina to gadki Gomuki , Gierka, żeby nie sięgać głębiej. I okazało się że idolem J.Gowina jest S. Jobs. I oczywiście jak wszyscy chce „CIĘŻKO” pracować dla Polski,. Szkoda tylko że ma na to tylko godzinę. A do granic możliwości opowiadania bzdur jest postulat o nowym prawie wyborczym, gdzie rodzice będą mieć głosy swoich dzieci.

Można nawet to wystąpienie podsumować: ein Volk, ein Reich, ein ein Führer .

 I jak zwykle będzie: Obiecanki – cacanki, a głupiemu stoi.

 

Ciekawe, ile lemingnozy przechwyci Gowin, bo myślących trzeźwo raczej nie przekona.

Tak myślę.

 A nazwa jak zwykle powalająca :POLSKA RAZEM. 

Pijarowcy :))))

mój koment z S24

@Autor

ano trzeciodrogowców ciągle przybywa i to czasami z niespodziewanej strony. pisalam o tym syndromie wielokrotnie i mam wrażenie, że jest jednak ta prawdziwa i zasadnicza przyczyna mojego ukrycia – wskazywanie na ludzi, ktorzy z powodu przerostu ambicji, kompleksów, parcia na wladzę i chęć gwiazdorzenia uwiklali są w różne interesiki i podejrzane dzialania. ja zostalam ukryta – ale ich matactwa i tak są coraz bardziej jawne. prawdę można próbować ukryć, ale w końcu i tak wychodzi na wierzch. takich rozczarowań jak Ziemkiewicz i inne „autorytety” z przerostem ego i deficytem uczciwości – jeszcze wiele. trzymanie się rąbka sukienki popularnej osoby i nieudolnie formowanego image „patrioty” i „prawicowca” z czasem przestanie wystarczać by utrzymać się na powierzchni. trochę poplynęlam w ogólnych rozważaniach, ale mam wrażenie, że dobrze wiesz o czym mówię… zjawiska te widać w kolo i czuć…

AMELIA NIEZGODA15:04

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s