Film

Głupota peowieckiej reklamy

W Łodzi pojawiły się spoty jak i plakaty przedstawiające jak to mieszkańcy Wrocławia i Katowic trzymają kciuki za inwestycje poczynione w mieście Łódź.

Pani Adrianna jest trochę taka „dziwna”z tą miną,ale już teraz będzie rozpoznawalna przez każdego łodzianina. Co za kariera!

15

Pan Mariusz też bedzie już znany, szczególnie z tego ze ma samochód metalic.

„Pan Mariusz z Katowic mówi: – Łodzianie dacie radę, przemęczycie się 2,3 lata, a później będzie z górki, łatwo i przyjemnie jeździło się po Łodzi! Wtóruje mu pan Mateusz z Wrocławia – To co przychodzi łatwo jest nic nie warte. W życiu jest tylko to warte, co się zdobywa ciężką pracą.

– To nie są aktorzy i mówią naprawdę to, co myślą – czytamy na stronie lodzbuduje.pl, na które Urząd Miasta Łodzi zbiera istotne informacje na temat odbywających się w Łodzi remontów i budów.”

Duże inwestycje zawsze powodują przejściowe problemy w poruszaniu się po mieście. Mieszkańcy innych miast mają to już za sobą. Co mają nam do powiedzenia ?
 A co z innymi miastami, a szczególnie tymi wojewódzkimi? Te nie popierają tej wspaniałej inwestycji? Wstydźcie się.
…………..

P.S.

Niektórzy mówią ze to taka zemsta mała Zdanowskiej bo:

Część wrocławian pamięta, że o Łodzi wypowiadał się także prezydent Rafał Dutkiewicz.W marcu tego roku, gdy była mowa o budżecie obywatelskim – podawano właśnie przykład Łodzi, która miała wówczas dziesięciokrotnie wyższą pulę dla mieszkańców niż Wrocław. Wyraźnie poddenerwowany prezydent Dutkiewicz stwierdził wtedy: – Przeznaczyliśmy 2 miliony złotych na tzw. budżet obywatelski, a Łódź przeznaczyła 20 milionów i tym się różnimy – stwierdził prezydent Rafał Dutkiewicz. – Jeśli ktoś uważa, że w Łodzi jest lepiej, to proszę się tam przeprowadzić.

One comment on “Głupota peowieckiej reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s