Moje przeprosiny i dlaczego nie warto pisać o Trzech Królach

W związku z moją wczorajszą notatką o Natalii Siwiec składam głebokie ubolewanie że naruszyłem jej dobra osobiste, co ponoć zauważył  jej menadżer. Jednocześnie informuje, że zdjęcia, materiały i wiadomości które umieściłem w oryginale bez żadnych własnych obróbek, są powszechnie dostępne i nie ma przy nich żadnej informacji iż objęte są prawami autorskimi (a jestem przeczulony na to).

 Podziwiam panią Natalię i jej menadźera. Cytuję za SE:

Tak, to prawda, mój mąż jest znowu moim menadżerem. Po prostu tak wyszło, moja ex-menadżerka miała za dużo swoich zajęć i musiałyśmy się rozstać. W sumie bardzo się cieszę, że Mariusz jest znowu moim menadżerem, bo można więcej rzeczy kontrolować i jestem na czasie ze wszystkim. Ja mu ufam w 100% i wiem, że jeśli się za coś zabiera to zrobi to dobrze i włoży w to całe serce – zdradziła Siwiec w „Dzień Dobry TVN”.

 Życzę jednocześnie tej parze, wiele szczęścia tak w życiu prywatnym, jak i we wspaniale rozwijającej się karierze zawodowej.

………………………..

    Uprzedzając dalsze roszczenia mogące wynikać z mojego wczorajszego wpisu, z góry przepraszam:

– Stadion Narodowy, którego dobra mogłem naruszyć.

-Składy budowlane, że mogłem naruszyć dobro cegły dziurawki obrażając ją.(co nie daj Boże mogło wpłynąc na zmniejszenie sprzedawalności tegoż materiału)

-Administrację S24, za narażanie na nieprzyjemności które wyniknęły z mojego głupiego i jakżesz nieprzemyślanego wpisu.


 

  Miałem  coś napisać o dzisiejszym święcie Objawienia Pańskiego czyli Trzech Królach, ale boję się znów że naruszę prawa jakiegoś Kacpra, Baldazara, a co gorsze Melchiora.

Więc napiszę tylko tyle:K+M+B 2014


9 comments on “Moje przeprosiny i dlaczego nie warto pisać o Trzech Królach

  • moje pytanie do IJ:

   @IGOR JANKE
   skoro Pan nie śpi o tej porze, to pozwolę sobie zapytać czy „Bogna”, „majster” i „Salon 24 i nowa inicjatywa” wzmiankowane w tym komentarzu i innych na tym blogu (konkretnie na blogu Ameliapustak) mają bezpośredni związek z Panem, Pana Żoną i tym, jak zarządzacie tym portalem?

   http://ameliapustak.salon24.pl/559047,jelitowe-serenady-dla-joanny-szaleciarki#comment_8582232

   @AMELIAPUSTAK
   Lecę bo Bogna woła na kolację. Pozdrawiam wszystkich – Niech żyje Salon 24 i nowa inicjatywa :). Pozdrowienia i do juterka bo dziś jak zajrzę to pewnie baaardzo późno.
   CHLOPIEC Z PLACU BUDOWY21:44

   nie żebym miała obiekcje – oczywiście wolność Igorze w domku swoim, ale jestem tylko ciekawa czy jest Pan skłonny potwierdzić te mało subtelne (przyzna Pan) aluzje.
   AMELIA NIEZGODA23:50

   Polubienie

  • jeszcze w tym temacie, chociaż pod inną notką. w odpowiedzi na ten komentarz napisalam:

   @PAZDZIERNIKOWA
   „Notka była bardzo grzeczna, ani złosliwości ani ironii, nic. Po prostu zapytałam czy ktoś czyta takiego chama jak Nowina-Chrzanowski”
   ===================================

   Faktycznie kurtuazja…
   Podpowiem Pani – proszę wzmocnić lewą nogę i klikać w reklamy, nic nie będzie znikać.
   ZULUSCZAKA13:19

   albo zakolegować się z „szefem”, i/lub jego żoną Bogną. ostatnio jeden
   troll się zwierza jak to mu się trafiła fucha w cenzurze i przechwala
   się z przejęciem jak to tnie i ukrywa po uważaniu. z tego co mu się
   ulewa przypadkiem, wygląda, że to prawda:) najzabawniejsze – na
   tym samym blogu, gdzie jednocześnie używa mało wyszukanych
   epitetów wobec innych komentatorów. ktoś chyba powinien uprzytomnić
   „szefowi” by nie powierzał niebezpiecznych narzędzi debilom:)
   wczoraj nawet coś cytowałam w tym temacie.

   Polubienie

 1. i jeszcze perelka, ale już z innego bloga, warto zachować:

  @AMELIAPUSTAK
  Pisałem wczoraj że o 20:00 dostałem zleceniem na omurówkę szaletu, bo przez dechy już capiło na całe osiedle. Ale wczoraj już mi się nie chciało, nie lubię po ciemku murować, poza tym nie chciałem dzwonić do majstra tak późno – w końcu on też ma rodzinę, no i śmigło miałem bo wolne było. Dzisiaj rano jeden sms do majstra i od razu dał mi klucze do kantorka z narzędziami to szybko osobiście omurowałem. Wszystko z całym dobrem inwentarza – cały smród w powietrze. W końcu majstra znam tyle lat że sms starczy i klucze od razu dostaje he he he. Pora odpocząć po ciężkim dniu, ale jak dzisiaj inny wychodek znowu wywali to od razu mówię że dziś nie robię.
  CHLOPIEC Z PLACU BUDOWY13:11
  0516

  więcej
  Odpowiedz

  @CHLOPIEC Z PLACU BUDOWY
  a pewnie! w końcu majster ma i innych pracowników, niech i oni coś zrobią :)))))

  z tym, że nikt tak dobrze za przeproszeniem nie muruje jak Ty, majster ma do Ciebie bezgraniczne zaufanie 🙂
  AMELIAPUSTAK13:20
  972546

  więcej
  Odpowiedz

  @AMELIAPUSTAK
  Tak zawsze mi daje klucze do sprzętu, ale czasem ja specjalnie od razu nie muruję, bo albo mi się nie chce, albo specjalnie czekam żeby fetor mocniej się rozszedł to może ktoś wpływowy się zainteresuje i kare nałoży, albo sprawę w sądzie wytoczy za ten smród. Głupota nie boli he he he ale trzeba płacić. Majster jest super wiele razy nawet w domu u niego byłem. I się kręci.
  CHLOPIEC Z PLACU BUDOWY13:25
  0516

  więcej
  Odpowiedz

  @CHLOPIEC Z PLACU BUDOWY
  Patrz jednak zaufanie więcej warte od pieniędzy :))) a i dobrze że dbasz o nasze srodowisko naturalne, w końcu wszyscy z niego korzystamy, a skoro przy uprawnieniach jesteśmy i naturze, czy Majster dał Ci upoważnienia do zwijania papy? bo o ile wiem tylko sobie zostawia ten przywilej, albo swojej ulubione najbliższej osóbce :))))
  AMELIAPUSTAK13:31
  972546

  więcej
  Odpowiedz

  @AMELIAPUSTAK
  Tak ale raz tylko skorzystałem, zwinąłem taką jedną wyjątkowo cuchnącą. Jeszcze jedną mam na oku ale na razie za słabo cuchnie, poczekam he he he.
  CHLOPIEC Z PLACU BUDOWY13:50
  0516

  więcej
  Odpowiedz

  @AMELIAPUSTAK
  A tak w ogóle bawi mnie walka z frajerstwem, zawsze wygrywam z każdym smrodem.:)
  CHLOPIEC Z PLACU BUDOWY13:52
  0516

  więcej
  Odpowiedz

  @CHLOPIEC Z PLACU BUDOWY
  wiem, tym bardziej, że właściciel wychodka wie że ma śmierdzący szalet, sam się do tego przyznał że nie dba o higienę :))))))
  zatem jak tak dalej przyjdzie – trzeba będzie zwinąć a może i papę wyrzucić?
  AMELIAPUSTAK14:03
  972546

  więcej
  Odpowiedz

  @AMELIAPUSTAK
  Tak? Jakiś internauta przyznał się że jego blog to wychodek?
  A co zwijania tak, pobawmy się jeszcze trochę, przecież chodzi o to żeby gonić króliczka :). A poza tym ja wolę wędkowanie – leszcze z łodzi bardzo lubię łapać 🙂

  Polubienie

  • cd. uroczej wymiany „myśli” między pustakami:

   @AMELIAPUSTAK
   A oczywiście że tak, pozdrowię wszystkich – ciocię zawsze a majstra nie mam zbyt wielu okazji ale dziś pozdrowię, jego żonę Bognę też, bardzo ją lubię to z jej powodu się spotykamy, mamy taki ciekawy plan bo teraz ona ma po majstrze budowę całą przejąć. 🙂
   CHLOPIEC Z PLACU BUDOWY14:56
   0521
   więcej Odpowiedz
   @CHLOPIEC Z PLACU BUDOWY
   no widzisz bo kobiety doskonale prowadzą interesy! i świetnie sobie radzą nawet z dużymi inwestycjami, a słyszałam że mają w planach spory kontrakt, dużo zamówień – ładnie to świadczy o majstrze ze starą firme dał w zarząd żonie a nową rozkręca 🙂 pewnie tez dostaniesz poważne zlecenie 🙂
   AMELIAPUSTAK15:03

   Polubienie

 2. ciekawszy komentarz z s24:

  @BARONOWA…
  Oczywiście, że naruszyłeś. Nazwałeś ją dziurawką?

  A która chciałaby być nazwana dziurawką? No, która?
  =========================================

  Można użyć zamiennika – pustak – to taka dziurawka większego kalibru. 😉
  „Można powiedzieć, że d… rządzi światem”- jej myśl przewodnia wykładu na Uniwersytecie Wrocławskim… Tylko gdzie jest etyk profesor Zoll?
  ZULUSCZAKA13:46

  Polubienie

  • moja odpowiedź dla Zulusczaka:
   @ZULUSCZAKA
   radzę uważać z tym zamiennikiem na „p”. za nadużywanie tego slowa (jak się domyślam) ja zostalam ukryta, a gospodarzowi tego bloga zniknięto wszystkie notki i komenty je zawierające. niedawno mieliśmy się okazje dowiedzieć, ze osoba, ktorej nicka stanowi ono fragment, traktuje je, to slowo na „p” jako swoje nazwisko i sugeruje, ze na s24 objęte jest szczególnymi prawami. co ciekawsze, administracja do tego absurdu zdaje sie przykladać brudne rączki, z tym, ze zawsze pod innym pretekstem znikają notki. ciągle ktoś inny z naruszonymi prawami niby ma pretensje…. tylko, ze wciąz slychać gdzieś w pobliżu chichot tego samego chlopca i dziewczynki z budowy….
   AMELIA NIEZGODA14:06

   Polubienie

 3. cytuję twój komentarz z s24, bo z pewnością tamten usuną:
  @all
  Wyjaśnienie usunięcia wpisu o Natalii,znalazło się w dzisiejszych komentarzach zamieszczonych na jednym z blogówS24 komentarzy :
  „Witajcie, dopiero wróciłem z fuchy omurowywania szaletu. Ale udało się, szalet zamurowany i już tak nie bije smrodem. Trochę trwało ale w końcu chwyciło. Piękny dzień dzisiaj bo wolne. Dzień dobry!”
  „Śmiesznie teraz wygląda wijący się pokurcz, miejmy nadzieję że on i jego pańcia będą mieli proces za ten fetor z szaletu, w końcu należy im się już od dość dawna. Swoją drogą jak ten frajer daje się podpuszczać i to takiemu pasztetowi… Chyba jest w desperacji he he he”
  Do autora:Goń się leszczu! Dokładnie postąpiłeś z moimi zamiarami by wykazać wam kim jesteście. Na szczęście te wpisy są gdzieś gdzie wiesz.A walczyć z frajerami to tylko zabawa nic więcej. Bawi mnie to
  ONION1313:18

  nie trudno zgadnąć, ze chodzi o wypowiedź Artura, piszącego na s24 m.in. jako „chłopiec z placu budowy”

  mój komentarz: coraz śmielej sobie „chłopiec” poczyna, a wydawałoby się, ze poważny profesor, patriota, przykładny ojciec synowi itp itd….

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s