Skandal: Wynik wyborów „uwierzytelnili w piwnicznej procedurze”by niechcik

Paradoksem historii jest to, że post-PRL-owska jednostka Rady Państwa

… będąca przedłużeniem ostatniego, komunistycznego Sejmu PRL (ciała wybieranego po wyborach, na pierwszym posiedzeniu nowowybranego Sejmu), w III RP kontroluje wybór każdego Prezydenta i Sejmu, licząc głosy, …. i jak się okazuje, w “procedurze piwnicznej” „legalizuje” (w cydzysłowiu) ich wybór.

Struktury polskiej administracji wyborczej, są bezpośrednim łącznikiem pomiędzy władzami komunistycznego PRL-u , a władzami współczesnego PRL-Bis, jakim jest IIIRP. / ….. / Więcej na ten temat w tej notce >>> http://niechcik.salon24.pl/586471,jak-pkw-oszukuje-wybory-bardzo-prosto-po-daja-co-chca

Zdrajcom i oszustwom powiedzmy NIE ! Teraz! … Jeszcze nie jest za późno.

OSZUSTWO WYŁAZI Z WORKA

 https://docs.google.com/document/d/1M8pSfi1lZDmht7W4XjK4W8xKHBOJxMitTQp7Ww4UlfY/edit?pli=1# 

Sąd Najwyższy zdecyduje kto wygrał wybory ? Nie Panie Macierewicz ! 

Sąd Najwyższy wyda taką opinię jak chce Tusk i Komorowski …

Sąd Najwyższy wyda taką opinię jak chce Tusk i Komorowski, a dlaczego? Tuż przed wyborami do PE – jak pisza Blogerzy Komorowski mianował na stanowisko Pierwszej Prezes Sądu Najwyższego Małgorzatę GERSDORF, a nad nią wisi postępowanie prokuratorskie…. czyli ona zrobi to co oni zechcą. „To juz nie przelewki, mamy do czynienia z koszmarna kompromitacją wymiaru sprawiedliwości i urzedu Prezydenta RP…. itd.i jak wyżej”. Banda oszustów obstawia się ludzmi którzy powinni być skazani za korupcję, bedzie ich trzymać na pasku a oni beda wykonywac ich decyzje. Takiego to mamy dziś prezydenta. POnoc 80% Polaków uwielba go……… kit i jeszcze raz kit wciskany w puste łby bydła – Bartoszewski: bydło głosować.

„Mój list do ( NIE ) resortowych dzieci”

„(Nie)rząd Tuska” zawłaszcza naszą przyszłość, i powinniśmy powiedzieć temu „Dość !”

Wymienieni powinni się podać do dymisji, dlatego że rządząca koalicja i prezydent, przy współudziale administracji wyborczej, zawłaszczyli sobie prawo Polaków, do wolnych i uczciwych wyborów.

1. Istnieje podejrzenie, graniczące z wysokim prawdopodobieństwem, że obecny prezydent Bronisław Komorowski jest beneficjentem sfałszowanych Wyborów Prezydenta 2010, będących następstwem katastrofy smoleńskiej i śmierci śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

2. Premier Tusk , i koalicja PO-PSL, są odpowiedzialni za skonstruowanie system wyborczego i uchwalenie Ordynacji Wyborczej, umożliwiając taką „technikę” liczenia głosów, że wręcz umożliwia ona nie kontrolowalne oszustwa wyborcze, na skalę krajową.

3. Sama Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze, nawet jeśli same nie są organizatorami oszustw wyborczych, z całą pewnością nie są w stanie, świadomie lub nie, kontrolować procesu zliczania głosów i procesu tego nie kontrolują, co naocznie pokazują „taśmy z euro-skandalu”, nazywanego wyborami.

>> http://www.youtube.com/watch?v=kyS6R5DIUHU

PKW i KBW nie gwarantują bezstronnego i prawidłowego, zgodnie z powierzoną im misją, zadania zliczania głosów w wyborach w Polsce. Nie wywiązują się z powierzonych im zadań, w związku z czym obecne PKW i KBW powinny zostać rozwiązane, a na ich miejsce , na mocy nowej Ordynacji Wyborczej, powinna zostać powołana nowa, bezstronna i gwarantująca uczciwość i ważność wyborów administracja wyborcza. Gwarantująca ważność wyborów nie tylko na papierku, ale i w sercach Polaków.

Paradoksem historii jest to, że PRL-owska jednostka Rady Państwa będąca przedłużeniem ostatniego, Komunistycznego Sejmu PRL (ciała wybieranego po wyborach, na pierwszym posiedzeniu Sejmu), w III RP kontroluje wybór każdego Prezydenta i Sejmy licząc głosy, i jak się okazuje w “procedurze piwnicznej”, „legalizuje” ich wybór.

– Struktury polskiej administracji wyborczej, są bezpośrednim łącznikiem pomiędzy władzami komunistycznego PRL-u , a władzami współczesnego PRL-Bis, jakim jest IIIRP.

OSZUSTWO WYŁAZI Z WORKA >>>  https://docs.google.com/document/d/1M8pSfi1lZDmht7W4XjK4W8xKHBOJxMitTQp7Ww4UlfY/edit?pli=1# 

TUTAJ WYNIKI WYBORÓW W POWIATACH

(http://wyborynamapie.pl/ )

MAPA WYBORCZA GMIN

(http://wyborynamapie.pl/ )

Dla partyjnych sztabowców materiał warty przeanalizowania…

TUTAJ TEŻ

One comment on “Skandal: Wynik wyborów „uwierzytelnili w piwnicznej procedurze”by niechcik

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s