Czy Antoni Macierewicz kłamie o tym „Jak zginął Prezydent RP?”(by Niechcik)

„Jakie informacje zawierają zapisy dżwiękowe z kabiny pilotów Tu154M Nr 101, który uległ katastrofie pod Smoleńskiem 10.04.2010 roku? Do tej pory przedstawiono opinii publicznej 3 wersje stenogramów-Maku (wersja nr.1), Millera i Instytutu Sehna. Wszystkie trzy wskazują na winę pilotów, naciski, złą współpracę załogi, błędy w pilotażu. – Tylko czy aby na pewno tak było?

Analizą zapisu dżwiękowego z kabiny pilotów Tu 154M zajęłam się ponad 3 lata temu,do analizy tej posłużył mi zapis dżwiękowy z konferencji Maku (wersja oryginalna) – z około ostatnich 20 minut lotu.Można zapytać, dlaczego tym sie zajęłam i po co to robię? Tylko i wyłącznie dla poznania prawdy.

Chcę przedstawić tu wyniki mojej dotychczasowej pracy, stenogram ma charakter wyłącznie poglądowy i porównawczy. Wynika z niego jednoznacznie,że w ciągu ostatnich 20 minut tego feralnego lotu samolot miał awarie, jedna po drugiej, co zmienia diametralnie cały kontekst sytuacyjny i położenie w jakim znalazła się załoga .

Co dziwne, z zapisu dżwiękowego wynika, że były awarie, a z polskiej skrzynkiATM – QAR i z opublikowanych stenogramów, że awarii nie było ….. Czyżby strona polska i rosyjska próbowały coś ukryć …? Ciekawe, co zawiera cały zapis dżwiękowy ze skrzynki MARS-BM ?”  <<< CYTAT / FRAGMENT by Kameleon.salon24.pl >>   https://docs.google.com/document/d/1M8pSfi1lZDmht7W4XjK4W8xKHBOJxMitTQp7Ww4UlfY/edit?pli=1#

  “Ostatnie 25 sekund polskiego tupolewa TU154 # 101”

ODGŁOS PRZEŁĄCZANIA PRZEŁĄCZNIKA

10:40:37/38 – Sto pięćdziesiąt (150). – starszy męski głos

10:40:39 – Dwa (2) na kursie, glisadie.

10:40:39/40 – TERRAIN AHEAD ! TERRAIN AHEAD!

10:40:39/42 – O cholera !

10:40:39/43 – Co jest? – (T) – głos młodej kobiety

10:40:43 – PULL UP ! PULL UP ! PULL UP ! TERRAIN AHEAD ! TERRAIN AHEAD !

10:40:48 – Za oryginalnie..

10:40:49/50 – Dziewięćset osiemdziesiąt (980).

PULL UP ! PULL UP ! ( ALARM TEN TRWA DO KOŃCA ZAPISU )

10:40:51 – Odchodzimy ! SYGNAŁ DŻWIĘKOWY CIĄGŁY

Siedemdziesiąt (70) !

Sześćdziesiąt (60) !

Pięćdziesiąt (50) !

Czterdzieści(40) !

Trzydzieści (30) !

Dwadzieścia (20) !

10:40:52/53 – Gorizont 101 ( sto adin ) !

10:40:55  Kontrol .. 10:40:55/56.. tu jest blok !

ODGŁOS NERWOWEGO PRZEŁĄCZANIA PRZEŁĄCZNIKÓW

10:41:01  KURWA MAĆ !

10:41:02/03  Aaaa … ! Kuuurwa !

KONIEC ZAPISU

Zobacz >> “TAKTOWNA MGŁA” >> https://www.youtube.com/watch?v=HzpXegykKks <<< Warto zastanowić się nad tym, czym był ten “BLOK”, po którym rozpoczęła się “walka o życie”? Przypomnijmy sobie film “Jak zginął Prezydent RP?” >>http://www.youtube.com/watch?v=kAMyBI_x2Xs  <<  14  minuta 57 sekunda

por. Artur Wosztyl mówi: “Stojąc przy swoim samolocie usłyszeliśmy dźwięk silników TU-154 podchodzącego do lądowania. Rozpoznałem to po harakterystycznym dźwięku pracy silników tego samolotu... Nadmieniam, że go nie widziałem, a jedynie słyszałem.

Był to dźwiękpodejścia do lądowania na określonym zakresie pracy silników. W pewnym momencie usłyszałem, że silniki zaczynają wchodzić na zakres startowy, tak jakby pilot chciał zwiększyć obroty silnika, a tym samym wyrównać lot, lub przejść na wznoszenie. W tej chwili zastanawiałem się, co mogło ich skłonić do takiego działania.

PO DODANIU OBROTÓW, PO UPŁYWIE KILKU SEKUND usłyszałem głośne trzaski, HUKI i DETONACJE, do tego doszedł milknący dźwięk pracującego silnika, a następnie nastała cisza. Dla mnie były to przerażające dźwięki, których mam nadzieję, nigdy w życiu nie usłyszę”. / koniec cytatu / <<< TUTAJ WARTO BYŁOBY PANU ARTUROWI WOSZTYLOWI ZADAĆ JEDNO PYTANIE. CZY PAN MÓWI PRAWDĘ, KŁAMIE, CZY TEŻ PRAWDY TEJ, BOI SIĘ POWIEDZIEĆ? <<< Chodzi o ten fragment >>> por. Artur Wosztyl: “Stojąc przy swoim samolocie usłyszeliśmy dźwięk silników TU-154 podchodzącego do lądowania. Rozpoznałem to po charakterystycznym dźwięku pracy silników tego samolotu... Nadmieniam, że go nie widziałem, a jedynie słyszałem.”

Pamiętajmy o tym, że samolot podchodził do lądowania, i jeszcze o czymś, co być może jest bardzo ważne, a czego nie chcą nam jeszcze powiedzieć. / Zanim jeszcze powstał “raport Millera” ( w marcu 2011 r.), dwóch znanych dziennikarzy / Michał Krzymowski i Marcin Dzierżanowski / napisali ksiżkę“SMOLEŃSK.ZAPIS ŚMIERCI”, którą reklamują tak:

“Za napisanie tej książki grozi nam do dwóch lat więzienia – prokuratorzy twierdzą, że ujawniamy w niej tajne informacje”. / Autorzy mieli podobno dostępdo akt śledztwa smoleńskiego / Na stronie 46 książki jest taki fragment:

“Po mszy w Katyniu, Sasin, Adam Kwiatkowski i pięciu dziennikarzy wrócili do Smoleńska. Wsiedli do samolotu i czekali na powrót do kraju. Milczeli, kilka rzędów dalej siedziała stewardesa, była kompletnie rozbita. Piloci (Jaka-40) trzymali się niewiele lepiej. Opowiadali, że tupolew leciał obok pasa. Gdyby przeleciał kilkaset metrów dalej, prawdopodobnie rozbiłby się tuż obok ich Jaka. Albo by nawet w niego trafił. Wyglądali na zestresowanych, chcieli jak najszybciej wystartować”.  <  CZY TO JEST PRAWDA? / NIECH WOSZTYL ODPOWIE. BO JEŚLI TO JEST PRAWDA, TO WIĘKSZOŚC „DANYCH” O SMOLEŃSKU, JEST NIEPRAWDĄ

Bo, jeśli tupolew odchodził na „drugi krąg”, to fragment o locie nad lotniskiem brzmi bardzo wiarygodnie. / Alternatywą jest to, że piloci chcieli gwałtownie poderwać maszynę do góry, bo mogli nią uderzyć w skarpę znajdującą się przed początkiem pasa. / Wtedy nie byłoby to „odchodzenie na drugi króg”, tylko „ucieczka awaryjna”. To co wynika z logiki myślenia” i opisu w książce „SMOLEŃSK. ZAPIS ŚMIERCI” / Ponadto, tak samo jak w ksiażce, TVN24 pokazało rekonstrukcję zdarzenia z 10 kwietnia 2010 r., (potem „wersja” uległa zmianie).  Niżej rekonstrukcja TVN24 tragedii (nagranie TVN24, z 10 kwietnia 2010 r.), a jeszcze niżej „wybuchowa” informacja rosyjskiej abencji informacyjnej „RIA NOVOSTI”,  z tego samego dnia, pokazująca relacje świadków wybuchu polskiego tupolewa z rekonstrukcją wydarzenia.


 

SMOLEŃSK / ZDJĘCIA SATELITARNE LOTNISKA / * INTERAKTYWNE 
Warto zauważyć: Dotykając myszką na napis 2010 Air Force Tu-154 crash / trochę poniżej zobaczymy oficjalne miejsce katastrofy. Patrząc w lewo od tego miejsca zobaczymy zrekultywowany teren między pasami lotniska. >>> Czy to tam mógł faktycznie upaść tupolew z prezydentem? Możliwe, że dlatego dokonano rekultywacji, tego właśnie terenu.

OD SIEBIE ZADAM TYLKO JEDNO PYTANIE

Dlaczego “zeznania” por.Wosztyla, który był tam na miejscu, na lotnisku  w Smoleńsku, nie usłyszeliśmy jako pierwszej relacji z tego, co się tam , w Smoleńsku, wydarzyło? / ZAMIAST TEGO,usłyszeliśmy ministra Sikorskiego >>> https://www.youtube.com/watch?v=NXL9PQ0ddJ8 <<< .. i historię o czterech podejściach do lądowania, złych pilotach i pijanym gen. Błasiku.  Po co to wszystko było? Co to za “pasztet”? Co nam podała “zorganizowana grupa przestępcza” medialnych „kelnerów” – Ktoś chciał nas może “otruć”?

Zamach, a zamach / Czyli zamach według eksperta dr.Macieja Laska?

http://niechcik.salon24.pl/565626,zamach-a-zamach-czyli-zamach-wedlug-eksperta-dr-macieja-laska

*Aby uzyskać dostęp do„Medytacji red.Niechcika”, wejdź na Salon24.pl i w lewym dolnym rogu odszukaj i WYŁĄCZ (blokujący treści) FILTR / PODAJ DALEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s