s24 wciąż chroni pustaków z pomnika

usunięto na wskutek donosu któregoś z pustaków, czyli adminów: Artura albo Kazi z pomniksmolensk.pl

@ONION13

dobrze się stało, że Cię odwinęli, chociaż oczywiście nie ma to większego znaczenia. dobrze – bo nie było żadnego dobrego powodu, by Cię w ogóle ukrywać. w dużej mierze była to zapewne sprawka „pustaków” (czyli Artura i Kazi z pomnika), którzy na szczęście przestali się tutaj panoszyć. ale mniejsza o to – wszystko dobre, co się dobrze kończy. nie wiem czy ten fakt ma związek z wczorajszym moim komentarzem u Bogny Janke – jeśli tak, to wraca moja wiara, że administracji nie brakuje rozsądku, by się wycofać chociaż z niektórych mało przemyślanych decyzji. na moim odwinięciu dużo mniej mi zależy, raz, że mam mało czasu na blogowanie, dwa – moje notki są dużo mniej ważne niż twoje.

http://onion13.salon24.pl/594170,dzien-dobry

4 comments on “s24 wciąż chroni pustaków z pomnika

 1. Nie wiem, od kiedy jesteśmy na „pan”/”pani”, ale niech tam.
  Dosyć dziwna to dyskusja, w której najpierw jest brak akceptacji komentarza, a później odpowiedź na korespondencję prywatną na forum.
  Napisałem w nim: „Sformułowania o „pustakach z pomnikasmolenskiego” są niedopuszczalne. To już nie sprawa personalna, ale podważenie wiarygodności portalu, ważnego portalu patriotycznego. To idzie na konto nas wszystkich”.
  Nas – WSZYSTKICH patriotów, a nie tylko osób z ww. portalu.

  Nie wiem, co zaszło między „Arturem albo Kazią” a Panią. Nie chcę w to wnikać nawet. Mi też zrobili różne rzeczy różni ludzie z różnych portali. I ja też komuś coś zrobiłem, choć nie chciałem. Ale nigdy z takiego powodu nie posunąłem się do ataków na portal.

  Nie mam pojęcia, co chce Pani osiągnąć takimi wpisami, nie wiem, co one mogą dać, ale nie wnikam w motywacje dorosłych ludzi. Proszę tak pisać, żeby nie padła nazwa portalu. Kto ma wiedzieć i tak będzie wiedział. A inni nie muszą.

  Żółta kartka pozostaje w mocy. Bardzo nie chciałbym wręczyć czerwonej.

  Na tym kończę, nie chcę ciągnąć tej sprawy. Na inne komentarze nie będę już odpowiadał.

  Polubienie

  • zwykle nie mam zwyczaju odpowiadać na komentarze na tym poziomie uprzejmości stąd ta zwłoka, ale, że mam wiedzę na temat pełnionych prze Pana publicznie funkcji zrobię wyjątek i polecam jedną z moich poprzednich notek, a zwłaszcza ten fragment, w którym zaprzyjaźni z Panem blogerzy „jadą” po Patriotycznych Stronach:
   https://amelia007blog.wordpress.com/2013/09/27/donos-pustaka/

   na użytek tej dyskusji opublikowałam nawet groźbę trolla, za którym niewątpliwie stoją Artur i Kazia z pomniksmolensk.pl

   A z czystej ciekawości: wypierali się, że nie mają nic wspólnego z nękaniem mnie i zaprzyjaźnionych ze mną osób pod przykrywką „ameliapustak” i „chłopiec z placu budowy” itp, czy Pan tak sobie działa bez uwzględniania realiów? I czy mam Pan wiedzę, że nie oszczędzili zjadliwych komentarzy nawet wobec zaprzyjaźnionych ze mną duchownych – autorów bloga „Różanystok”? Jeśli nawet to nie robi na Panu wrażenia – to nie mam większego powodu by przejmować się przesłanymi przez Pana pogróżkami na poczcie osobistej.

   I jeszcze jedno: wszelkie nękanie, pogróżki i spamowanie pod przybranymi nickami jest łatwe do ustalenia przez IP. I w związku z tym ja nie będę miała żadnego problemu by oficjalnie obronić się przed pomówieniami kolportowanymi pod moim adresem przez redaktorów pomniksmolensk.pl. Czy Artur i Kazia mają ten sam komfort, że mogą zapewnić iż nic ich nie łączy z projektem „ameliapustak”? Proponuję sobie szczerze odpowiedzieć to na to pytanie, bo ja nie mam z tym żadnych trudności. A zapewniam, że i admini S24, też nie.

   Polubienie

  • i jeszcze odnośni działalności pustaków na S24 i usuniętych za ich przyczyną moich komentarzy:

   „o znowu tutaj pustak grasował i usunął komentarz. wiem, że cenzorów jest wielu, ale tylko jeden szczególnie mnie „lubi”. przechwala się tym publicznie i w poczcie prywatnej. takie działanie jest nie tylko mało etyczne, ale i jest dodatkowym świadectwem jakie pustaki, cieszą się tutaj ochroną, wystawiają. tym razem zachowam sobie kopię.”

   http://amelkowo.salon24.pl/601500,salatka-z-kurczaka-i-malin

   a tak przy okazji odpowiadając na pytanie bo wcześniej nie chciało mi się tego tematu ciągnąć: nie wiem co moje wpisy mogą „dać” ale nie widzę powodu, dlaczego jakiś nadredaktorek w krótkich spodenkach i z rozdętym ego miał wszędzie gdzie się pojawiam szczuć na mnie i przyczyniać się do zamykania mi ust. tzn. wiem dlaczego on tak robi, ale nie widzę dobrego powodu bu mu to ułatwiać, ani ze strachu milczeć.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s