Manipulacje i takie tam

close

pod notką z tym obrazkiem zamieszczoną na S24 przez Renę Starską pojawił się taki komentarz:

@MAKACZ

Ta kobieta jest spocona, na jej twarzy to widać.
To raz

Jest w pawich piórach, a one przy takich warunkach śmierdzą.

Trzyma sobie szczękę(a dokładnie to żuchwę) na przedramieniu kości promieniowej w zupełnie irracjonalny sposób, tak jakby chciała sobie operację plastyczną zrobić, jakieś zszycie, czy jak/co?

Żuchwa jest wysunięta do przodu i w lewo(nasze prawo), całość sugeruje jakieś erotyczne napięcia. A erotyczne zbliżenia z kawałkami trupów (czy też z całymi trupami) nazywane jest nekrofilią… Tak po prostu, dodajmy do tego bakterie które się namnożyły na kości przy okazji spocenia/nawilżenia się tej kobiety – to już będziemy wiedzieli co może wydarzyć się w najbliższej przyszłości… do tego to słońce… iskierka nadziei na życie pozagrobowe…
fagi zjadliwe idą w ruch.

http://www.sfora.pl/swiat/Egipt-legalizuje-nekrofilie-Pozegnalny-seks-z-trupem-a42873

VIC-THOR11:25

autorka odpisała:

@

Zanieczyszczenie bloga przez @VIC-THOR zostało zgłoszone do Administracji S24.
 
na co ja napisałam:

 

nie przesadzasz?:) po pierwsze jeśli Ci się jakieś komentarze na twoim własnym blogu nie podobają sama możesz je usunąć i po krzyku, po co zawracać głowę administracji, tym bardziej jeśli nie ma w nich nic szczególnie wulgarnego albo naruszającego normy czy prawo. po drugie – ten komentarz może nie jest szczególnie miły, no ale przecież trafny! trupia czaszka i spocona kobieta oraz pawie pióra – wiele można powiedzieć o takim obrazku, ale raczej nie że uroczy czy smaczny. może Tobie się podobać, ale nie musi każdemu, prawda? w każdym razie ja sobie skopiowałam komentarz powyżej i umieszczę na swoim blogu z obrazkiem – bo szkoda zmarnować. i nie mówię tego wszystkiego dlatego, że kiedyś zarzucałaś mi, że jestem facetem z powodu literówki w jakimś tekście:)))) wyluzuj trochę:)

Niestety mój komentarz został przez nią natychmiast usunięty, a na mojej poczcie pojawił się taki list:

„Amelio007 popisywałaś się już na niepoprawni pl, odpuść sobie.
Jeśli nekrofilia Tobie odpowiada, to rób to na swoim blogu.

Odpuść sobie bywanie na moim blogu na zawsze.”

 

To prawda pisałam swojego czasu (będzie ze 2 lata temu) na NP, ale nie pamiętam bym miała tam do czynienia  z Reną Starską.  Skoro ta pani tak mnie doskonale pamięta, skoro przypomina sobie o czym i jak pisałam w tamtym okresie (jak zdaje się:)) widać i ona tam bywała. Pytanie teraz pod jakim nickiem i dlaczego się tego nicka teraz wstydzi?:) Nie żeby mnie to szalenie interesowało, to mały portal i trolli było też bardzo mało, więc się łatwo domyślić, ale to pokazowy przykład jak łatwo samemu się zdradzić ze wstydliwą przeszłością:)

2 comments on “Manipulacje i takie tam

 1. do administracji S24:

  proszę o przywrócenie moich komentarzy, które wczoraj usunął Artur, albo cenzor przychylny jemu. Żaden z tych komentarzy nie łamał netykiety, regulaminu, nie był obraźliwy, ani w żaden inny sposób nie odbiegał od poziomu większości komentarzy na S24. tO , Że Artur jest tutaj cenzorem, albo ma kogoś kto wykonuje jego polecenia, nie może ulegać wątpliwości, bo jak wiadomo pisze o tym wprost, w komentarzach jako „chłopiec z placu budowy” i w korespondencji (już jako Artur) do blogerów z S24. Nie będę jej przytaczać, bo to nie moja poczta, ale jeśli zaistnieje taka potrzeba, to zapytam adresata o zgodę. Tymczasem mamy bowiem kuriozalną sytuację, ze wielonickowe trolle i inne panie prowadzą dziwaczne monologi zaśmiecając z zacietrzewieniem lepszej sprawy blogi zaprzyjaźnionych ze mną osób. Kopię komentarza zachowam, jeśli zostanie usunięty, wyślę też pocztą. na przyszłość prosiłabym o zachowanie jakiś kryteriów przy usuwaniu komentarzy i nie koniecznie ma to być:Amelce Niezgoda można usunąć każdy komentarz” bo jest co najmniej nieuczciwe.

  Polubienie

  • @Autor
   Wywaliłeś moje komentarze?
   AZALYA3.09 21:17

   @AZALYA
   Sytuacja chyba już dojrzała do tego, by zwrócić się do administracji s24 z prośbą o udzielenie informacji, czy Amelia Niezgoda rzeczywiście jest tak szykanowana, jak mówi.

   EKWIDYSTANTA00:50

   @EKWIDYSTANTA
   Słusznie.
   SOWINIEC09:08

   @SOWINIEC
   lepiej nie dokarmiaj, bo się zadomowi jak julka palmer:)
   AMELIA NIEZGODA11:19

   @AMELIA NIEZGODA
   To inna klasa.
   SOWINIEC11:34

   @SOWINIEC
   jestem niestety innego zdania. poczytaj sobie blog „ameliapustak” w wolnej chwili, a będziesz wiedział, że mam rację. kociokwik obraźliwych komentarzy pod adresem moim i Oniona przekraczał wyobraźnię nawet J Palmer. o samych notkach już nie wspominam. nie będę cytować bo się brzydzę. trzeba być poważnie chorym, żeby nawet z nudów wypisywać takie pełne nienawiści teksty.
   AMELIA NIEZGODA11:51

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s