Przepiękne słowa Jarosława Kaczyńskiego

Skąd ten człowiek czerpie wiarę kiedy wszystko wkoło sypie się i rozlatuje? Nie wiem – ale jestem pełna podziwu i szacunku dla jego woli walki, determinacji wiary w wolną, niepodległa i sprawiedliwą Polskę. Oby takie postawy były zaraźliwe i dominowały nie tylko w PiS-ie, ale i całej Polsce. Tak Nam dopomóż Bóg!

 

„Ale nasza wiara i przeświadczenie, iż ten marsz, nieustanny marsz, ma sens, jest jeszcze mocniejsza. Mocniejsza niż miesiąc temu. Jestem przekonany, że będzie coraz mocniejsza. Jestem przekonany, że nasze przeświadczenie, iż Polska musi być narodem godnym, iż polskie państwo musi tę godność wyrażać i tę godność stawiać w centrum swego działania, tej godności bronić, zostanie pewnego dnia zrealizowane. Że to oczekiwanie stanie się faktem. Że Polska się zmieni. Że będziemy mieli Rzeczypospolitą, z której będziemy mogli być dumni. Że nie znajdzie się nikt, kto będzie śpiewał „Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie”. Że wszyscy będą śpiewali „Ojczyznę wolną pobłogosław, Panie”. Jestem przekonany, że ten moment nadchodzi, może nie jutro może, nie pojutrze, ale jest już blisko.

4 comments on “Przepiękne słowa Jarosława Kaczyńskiego

 1. Dobry Dien;

  U nas w Charachovie tak se powiedeli ze wy używajte nasze bajki na Wasim blogowisku. To je piknie Amelino tak se wam powim ze wy piknie gotujete ano ze niezjadlivie, jako spotrywaju na te obrazky.

  Polubienie

  • witam cię arturze z pomnikasmolensk.pl. poznałam cię po charakterystycznym akcencie i uderzającym braku poczucia humory kiedy silisz się na dowcip. to twój znak rozpoznawczy, podobnie jak skłonność skrywania się za spódniczką Zuzanny Kurtyki. mam nadzieję, że zrozumiesz, że mam kłopot z pisaniem twojego imienia z wielkiej litery, trudno mi bowiem takiego tchórza i bufona darzyć szacunkiem. bez względu jak często zakrywasz się znajomościami z takimi osobami jak Z. Kurtyka, A. Macierewicz czy T. Sakiewiecz. A wróć – ten ostatni nawet nie chciał zrobić sobie z tobą sweetfoci, bo taki brzydki jesteś:)

   Polubienie

 2. Amelia – ależ jesteś intelektualnie ograniczona!!! Bezmiar sektowego uzależnienia pomieszany z naiwnością osobyniezdolnej do samodzielnego myślenia i rozumowania! Masakra! ogarnij się Kobieto!

  Polubienie

  • pozdrawiam Cię kaziu i ukłony dla twojego właściciela: nadredaktorka w przyciasnej beretce: Artura. nie zaglądam do was ostatnio, ale to dlatego, że jesteście nudni i przewidywalni, a poza tym i tak się nikt wami nie przejmuje. sylwestra znowu na salonie24? szampańskiej zabawy:)

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s