Jak zaatakować Dudobus(przykład)

„Zbój”Madej atakuje Dudobus

duda lask W dn.25 II 2015 lokalne czasopismo „Mój Łask „opublikowało artykuł
.”Andrzej Duda zrobił furorę, ale czy dudobus nielegalnie zaparkował na rynku burmistrza?” gdzie m.in. czytamy we fragmencie zatytułowanym-„Parking pod pomnikiem” : /…/Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Madej krytycznie wypowiedział się na swoim fb na temat zaparkowania tzw.”dudobusa”: Wczoraj z wielkim przytupem zajechał na łaski rynek zajechał dudobus./…/( itp itd..całość wypowiedzi autora na fb madejWojtek(sic! i tak dobrze że nie Wojtuś)Madej TUTAJ ) Dalej czytamy w artykule: Uprzedził(przyp.Madej) , iż nie interweniował, bo nie chciał psuć atmosfery spotkania. Jego komentarz nie mógł być inny-w końcu w tegorocznych wyborach startował z tej samej listy, co burmistrz Łasku Gabriel Szkudlarek (Bezpartyjne Porozumienie Samorządowe), wcześniej należał do PO. A burmistrz przebywający na zwolnieniu lekarskim żadnej zgody na parkowanie na rynku nie wyraził./…/ O wyjaśnienie poprosiliśmy Krzysztofa Ciebiadę przedstawiciela PiS w powiecie łaskim: -Dostaliśmy zgodę od pana burmistrza Gabriela Szkudlarka. Osobiście rozmawiałem z nim przez telefon, sporządzone zostało pismo. Prośba została pozytywnie rozpatrzona. Policja została poinformowana wcześniej, sprawdziła to. I tyle właściwie byłoby w tym temacie. Ale jest ale. Pan WOJTEK Madej kontynuuje wywody na swoim koncie na FB (fragment o kulturze i gościnności): Dyplomatycznie należałoby powiedzieć, że Pan Ciebiada „minął się z prawdą”, ale utrzymując poziom tego artykułu powiem wprost: Pan Ciebiada łże w żywe oczy. Organizatorzy wystąpili z prośbą o wjazd autobusu i owszem otrzymali odpowiedź pisemną tylko, że ODMOWNĄ!!! , której notabene nawet nie raczyli odebrać. Nikt nie wyraził zgody na parkowanie kilkutonowego auta na nieprzystosowanej do tego kostce granitowej.
Teza MŁ była prosta: radny Madej czepia się kandydata na prezydenta, a tu niespodzianka wszystko jest lega artis. Okazało się, że nie do końca, a nawet nie od początku.
Szanowny Panie Ciebiada, jeżeli w przyszłości zapragnie pan witać kogoś na gościnnej (!)Ziemi Łaskiej, to proszę zachowywać się jak gość tej Ziemi, a nie jak właściciel i wszechmogący zarządca. Po Pana rodzinnych Pabianicach może Pan sobie jeździć nawet czołgiem i nic mi do tego, ale w Łasku proszę o odrobinę szacunku dla mieszkańców. Reasumując: Panie Gościnny Wojtku Madeju !
To nie pański rynek, nie za pańskie pieniądze wybudowany i wielu mieszkańców wzięło udział w tym spotkaniu.
duda  Andzrzej Duda pochwalił nawet Łuk Triumfalny(powszechnie niestety zwany przez mieszkańców „Gilotyną”) wybudowany za społeczne pieniądze , był fotografowany i udzielił wywiadów  tutaj, co stało się lepszą reklamą dla gminy i miasta niż pańskie facebookowe wpisy.
Kultura przeciwników PiS sięgnęła – notabene – bruku.A głupota cytując „lata ponad nim jak gołębica”.
opr.Onion
Łask

za: pislask.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s