Czy mogłabym prosić administrację o wiarygodne wyjaśnienie

bo zdaje się, że powołując się na donos Pana Jacka Rakowieckiego jako powód usunięcia jednej z moich notek, delikatnie mówiąc mijała się z prawdą. Jak obiecywałam, skontaktowałam się z panem Rakowieckim i sprawa została wyjaśniona – przynajmniej po mojej stronie.text

Nie wiem jak tą sytuację skomentować w uprzejmy sposób. Bo jedna sprawa nie uzadnione niczym usuwanie notek i komentarzy, a już całkiem inna przypisywanie osobom publicznym kłamliwych treści korspndencji. To, obok publikacje informacji na temat IP klientów portalu stawia zachowania obecnej administracji pod dużym znakiem zapytania. Ja w każdym razie spodziewam się w tej sprawie przynajmniej adekwatnych wyjaśnień.

a jednak można

cytuję:
„Notka: być jak Kraśko Puchatek
Treść zgłoszenie:
Ta notka jest ordynarnym spamem. A poza tym jest chamskim atakiem na Piotra Kraśko. Portal, który umieścił ten wpis też otrzymał protest i zapowiedź kroków prawnych, toteż bardzo proszę o usunięcie niniejszego wpisu, który „narusza netykietę i łamie regulamin tego portalu” Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVPKontaktujemy się z użytkownikami za pomocą maili z formularza kontaktowego; jeśli ktoś ma nieaktualny mail przypisany do konta – przychodzi zwrotka. Mail amelia.bond@interia.pl jest nieaktywny.
Proszę o nieodpowiadanie przez pw, tylko wysłanie aktualnego adresu e-mail przez formularz kontaktowy.
Adm I”

można było tak od razu. pozostaje teraz skontaktować się z Panem Jackiem Rakowieckim, który z taką uwagą śledzi mój ukryty blog na salonie24:)

AMELIA NIEZGODA26.11 10:13

2643703
scan z usuniętych komentarzy:
scan

One comment on “Czy mogłabym prosić administrację o wiarygodne wyjaśnienie

  1. Pingback: „resortowe dzieci”, czyli znowu o Kraśko | Amelia007, Onion i goście

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s