Do-wcipne zomo

“And now for something completely different…” to nie jest dobry angielski. Dla ułatwienia dodam, że to nie jest też dobry polski. Nie poprawię wykształconego inaczej, za darmo lekcji nie będzie, niech do szkoły idzie:) Zamiast lekcji, będzie dobra rada: lepiej nie korzystać z narzędzi, o których nie ma się pojęcia, bo nawet takim ołówkiem można sobie krzywdę zrobić, np. wsadzając sobie go do oka, albo w inny otwór. W tej chwili taki z niego dowcipny komentator jak profesjonalny admin, czyli do chu…na:)

ps.
Powyższy tekst ma charakter ogólny i satyryczny, a jeśli kogoś nie śmieszy, to dobrze, bo jak powszechnie wiadomo satyra nie jest od tego by śmieszyć, ale zwalczać niepokojące zjawiska

pss.
Powyższy tekst nie podlega krytyce gdyż jest tak samo dobry jakby go napisał Archanioł czy Belzebub. W związku z tym wszyscy krytykanci będą bezwzględnie banowani za ataki ad personam i podstępne trollowanie. Nie przeze mnie, bo ja niestety mam takie dziwne zasady, że nie banuję. Zrobi to ktoś inny, albo tak.

3 comments on “Do-wcipne zomo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s